Drukarka Canon Zoemini 2
Wideo 1Zdjęcia 23 |
Canon Zoemini 2
Rodzaj:kolorowa, sublimacyjna
Format:А8
Podłączenie:Bluetooth
Rozdzielczość druku:300x300 dpi
Akumulator 500mAh.
Aplikacja Canon Mini Print (iOS, Android). Port USB Type-C służy wyłącznie do ładowania drukarki.
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Zoemini 2
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Canon 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Canon.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Canon Zoemini 2
Wszystkie ceny 37 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Canon Zoemini 2 - Rose Gold Drukarka fotograficzna - Kolor - Cynk | 611 zł |
Drukarka CANON Zoemini 2 Niebiesko-biały | 700 zł |
Canon Zoemini 2 biała (w magazynie!) 6 cm 20 ark. za 1 zł | 399 zł |
CANON Zoemini 2 - Marine blue 5452C005 | 590 zł |
pokaż 20 ofert
Wideo recenzje
Zaawansowane funkcje i możliwości drukarki Canon Zoemini 2:
- Drukowanie bez atramentu (papier fotograficzny ZINK)
PolecamyPorównaj w tabeli →