Drukarka Canon SELPHY CP1500
Wideo 23Zdjęcia 28 |
Canon SELPHY CP1500
Rodzaj:kolorowa, sublimacyjna
Format:A6
Podłączenie:Wi-Fi
Rozdzielczość druku:300x300 dpi
Obsługuje wiele usług drukowania bezprzewodowego. Moduł Wi-Fi. Port USB. Czytnik kart. Kolorowy ekran. Zdjęcia dokumentów. Druk naklejek. Wbudowany edytor z gotowymi układami. Zasilany z sieci lub baterii.
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne SELPHY CP1500
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Canon 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Canon.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Canon SELPHY CP1500
Wszystkie ceny 59 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
CANON PRINTER SELPHY CP1500 WH 5540C003 | 497 zł |
CANON Drukarka fotograficzna CANON Selphy CP1500 Czarny | 549 zł |
Canon SELPHY CP1500 - Black Przeno?na drukarka fotograficzna - Kolor - Sub | 749 zł |
Kolorowa Canon SELPHY CP1500 Biała AF-A-CAN-0002 | 549 zł |
Drukarka CANON Selphy CP1500 Czarny | 549 zł |
pokaż 20 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →