Drukarka Brother HL-1223WR
Wideo 1Zdjęcia 9 |
Niedrogi model monochromatycznej drukarki laserowej A4 z wbudowaną kartą Wi-Fi. Jest to proste urządzenie drukujące klasy podstawowej, przeznaczone do użytku w małych grupach roboczych lub biurach osobistych. Dla wygody drukowania z laptopów, smartfonów i tabletów, zarówno z systemem Android, jak i iOS, z wyjątkiem interfejsu USB? posiada zintegrowany moduł komunikacji bezprzewodowej w standardzie WiFi 802.11n.
Może działać zarówno w bezpośrednim połączeniu z urządzeniem (Ad-hoc), jak i w ramach wdrożonych sieci bezprzewodowych (tryb Infrastruktura). Drukarka Brother HL-1223WR oferuje dobrą prędkość dla wielostronicowych dokumentów i wysokiej jakości wydruków. Nie będziesz musiał długo czekać, gdy wyświetli się pierwsza i jedyna strona, będzie gotowa w 10 sekund, a założona prędkość drukowania dużych plików tekstowych to 20 str./min.
Ten model działa z oddzielnymi wkładami tonera (10 000 stron) i tonerem (1000 stron), co ostatecznie obniża koszty konserwacji. Obsługiwana jest szeroka gama systemów operacyjnych: od Windows XP 32-bit do Windows 10, Mac OS X od wersji 10.7 i Linux. Ma bardzo wysoką sprawność energetyczną, nie wybredna co do sieci energetycznej. Stosunkowo cichy i objęty standardową roczną gwarancją.
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Brother 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Brother.
Kup Brother HL-1223WR
Wszystkie ceny 25 →Drukarka laserowa monochromatyczna Brother HL-1210WE biało-szara | 582 zł |
BROTHER Drukarka laserowa BROTHER HL-1222WE Czarny | 599 zł |
Drukarka BROTHER HL-1222WE | 599 zł |
Drukarka laserowa Brother HL-1223WE | 499 zł |
Monochromatyczna Brother HL-1223WE DR-LM-BRO-130 | 599 zł |
- Drukarka Brother HL-1210WR biało-czarna
- Drukarka czarno-biała Brother HL-1212WR
- Drukarka Brother HL-1222WR czarna
- Drukarka Brother HL-1223WR biało-czarna