Принтер Brother HL-L3210CW
Відео 14Фото 13 |
Продуктивний кольоровий світлодіодний принтер формату А4, який виробник позиціонує в середній ціновий сегмент. Ключова особливість пристрою – використання світлодіодної системи друку, яка забезпечує низьку собівартість друкованого матеріалу, при цьому якість друку знаходиться на досить високому рівні – гранична роздільна здатність становить 2400x600 dpi. Подібна техніка може бути хорошим вибором для регулярного домашнього використання, а також оснащення офісних робочих груп.
Світлодіодний принтер Brother HL-L3210CW забезпечує непогану швидкість друку – 18 стор/хв при роботі як у монохромному, так і кольоровому режимі. Це дозволить порівняно швидко друкувати робочу документацію, а також різні презентаційні та маркетингові документи. Техніка оснащена бездротовим модулем Wi-Fi 4, який забезпечує можливість мобільного друку. Також виробником передбачено підтримку хмарних сервісів друку Mopria, Cortado та iPrint&Scan.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brother 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brother.
Купити Brother HL-L3210CW
Усі ціни 7 →Drukarka BROTHER HL-3210CW | 1 688 zł |
Drukarka BROTHER HL-3210CW | 1 688 zł |
Drukarka BROTHER HL-3210CW HLL3210CWYJ1 | 1 350 zł |
Drukarka laserowa BROTHER HLL3210CWYJ1 | 1 736 zł |
Brother HL-L3210CW Gwarancja 3 lata* | 1 659 zł |
Drukarka laserowa kolorowa Brother HL- L3210CW (HLL3210CWYJ1) | 955 zł |
Brother HL-L3210CW LED kolorowa drukarka | 1 269 zł |