Принтер Brother HL-B2080DW
Відео 9Фото 4 |
Зручний в експлуатації та при цьому швидкодрукуючий лазерний принтер для чорно-білого друку. Модель позиціонується виробником у середній ціновий сегмент і може бути хорошим вибором як для регулярного домашнього використання, так і для оснащення невеликих робочих груп в офісах, які потребують порівняно невеликого документообігу. Лазерна технологія забезпечує низьку собівартість кожного окремого відбитка.
При цьому якість надрукованого матеріалу знаходиться на гідному рівні - роздільна здатність досягає позначки 2400x600 dpi. Що ж до швидкості друку, то лазерний принтер Brother HL-B2080DW може працювати в режимі 34 стор/хв, при цьому на підготовку першої сторінки йому знадобиться всього 9 с. Також техніка може похвалитися покращеною швидкодією - апаратні ресурси доповнені виділеним мікропроцесором, тактова частота роботи якого сягає 600 МГц, а також оперативною пам'яттю в об'ємі 64 МБ. На окрему увагу заслуговує розширений набір інтерфейсів підключення. Класичний роз'єм LAN забезпечує можливість інтеграції у існуючу локальну мережу. Модуль Wi-Fi дозволяє використовувати всі переваги мобільного друку. Штатно пристрій комплектується фірмовим тонером із робочим ресурсом на 250 сторінок.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brother 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brother.
Купити Brother HL-B2080DW
Усі ціни 13 →Drukarka BROTHER HL-B2080DW | 850 zł |
Drukarka BROTHER HL-B2080DW | 850 zł |
Drukarka laserowa Brother HL-B2080DW (HLB2080DWYJ1) | 908 zł |
Brother HL-B2080DW 1200 x 1200 DPI A4 Wi-Fi HLB2080DWYJ1 | 917 zł |
Drukarka laserowa BROTHER HL-B2080DW | 965 zł |