Принтер Brother HL-L6300DW
Відео 2Фото 3 |
Лазерний чорно-білий принтер із надшвидким друком та великим набором підтримуваних інтерфейсів підключення. Так, цей пристрій здатний забезпечити можливість друку документів зі швидкістю до 46 стор/хв. Примітно, що модель вбудований чип NFC, завдяки якому доступ до друку зможуть отримувати лише цільові користувачі. Також техніка оснащена зручним сенсорним екраном із повнокольоровою картинкою.
Є роз'єм USB для підключення кардрідера та прямої роздруківки необхідних документів. Монохромний лазерний принтер Brother HL-L6300DW гарантує нормальну роботу пристрою при щомісячному навантаженні на друк до 7500 сторінок А4 (даний обсяг друку є виробником, що рекомендується). Також звернемо увагу на підтримку системи автоматичного друку з двох сторін листа. Доступна бездротова синхронізація з мобільними пристроями, що дозволяє друкувати документацію безпосередньо зі смартфона або планшета. Принтер можна підключати до корпоративної мережі, для чого передбачено інтерфейси Ethernet та Wi-Fi. Це досить економна та енергоефективна модель, що підтверджується сертифікатами Blue Angel та Nordic Swan.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brother 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brother.
Купити Brother HL-L6300DW
Усі ціни 25 →Monochromatyczna Brother HL-6300DW DR-LM-BRO-137 | 1 649 zł |
Brother HL-L6300DW WiFi Biały | 1 849 zł |
BROTHER HLL6300DWRF1 Printer 46ppm /1200x1200 /512 MB HLL6300DWRF1 | 2 251 zł |
Brother Drukarka Brother HL-L6300DW - DARMOWA DOSTAWA w 48h | 2 203 zł |
Drukarka laserowa Brother BROTHER HL-L6300DW (HL-L6300DW) | 1 977 zł |