Drukarka Brother HL-L6300DW
Wideo 2Zdjęcia 3 |
Ultraszybka czarno-biała drukarka laserowa z rozbudowanymi opcjami łączności. Tak więc to urządzenie jest w stanie zapewnić możliwość drukowania dokumentów z prędkością do 46 str./min. Warto zauważyć, że w model wbudowany jest układ NFC, dzięki czemu dostęp do drukowania będą mieli tylko docelowi użytkownicy. Ponadto sprzęt wyposażono w wygodny ekran dotykowy z pełnokolorowym obrazem.
Posiada złącze USB do podłączenia czytnika kart i bezpośredniego drukowania niezbędnych dokumentów. Monochromatyczna drukarka laserowa Brother HL-L6300DW gwarantuje normalną pracę urządzenia przy miesięcznym obciążeniu wydruku do 7500 stron A4 (taka ilość wydruku jest zalecana przez producenta). Zwróć również uwagę na podparcie automatycznego systemu drukującego po obu stronach arkusza. Dostępna jest bezprzewodowa synchronizacja z urządzeniami mobilnymi, umożliwiająca drukowanie dokumentów bezpośrednio ze smartfona lub tabletu. Drukarkę można podłączyć do sieci firmowej, dla której przewidziano interfejsy Ethernet i Wi-Fi. To dość ekonomiczny i energooszczędny model, co potwierdzają certyfikaty Blue Angel i Nordic Swan.
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Brother 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Brother.
Kup Brother HL-L6300DW
Wszystkie ceny 30 →Drukarka BROTHER HL-L6300DW | 1 890 zł |
Monochromatyczna Brother HL-6300DW DR-LM-BRO-137 | 1 649 zł |
Drukarka BROTHER HL-L6300DW | 1 890 zł |
Drukarka laserowa BROTHER HL-6300DW/NON HLL6300DWRF1 | 2 340 zł |
Brother HL-L6300DW 46S, LAN/WLAN/Duplex HLL6300DWG1 | 2 007 zł |