Drukarka Canon PIXMA G550 (4621C008)
Zdjęcia 8 |
Kompaktowa, ale dość zaawansowana i ekonomiczna kolorowa drukarka atramentowa, wprowadzona na rynek przez popularną markę Canon w 2022 roku. Przede wszystkim model może pochwalić się wsparciem dla systemu ciągłego zasilania atramentem, co pozwala drukarce na drukowanie w dużych nakładach przy zachowaniu doskonałej ekonomii. Wysoka maksymalna rozdzielczość druku (4800x1200 dpi) umożliwia tworzenie pełnokolorowych fotografii.
Równolegle CISS pozwala zminimalizować koszt materiałów drukowanych, ponieważ wkłady są sprawne. Kolorowa drukarka atramentowa Canon PIXMA G550 CISS wykorzystuje dwie głowice do druku naraz – czarno-białą i kolorową. W korpus modelu wbudowanych jest sześć zbiorników z atramentem. Producent zapewnia między innymi obsługę drukowania bezprzewodowego, możliwe jest drukowanie z magazynu w chmurze.
Nowocześni asystenci głosowi Amazon Alexa i Google Assistant są zintegrowani z systemem sterowania. Drukarka wyposażona jest w dwuliniowy monochromatyczny ekran. Kolejną ważną cechą modelu jest możliwość drukowania bez uwzględniania marginesów, dzięki czemu zdjęcia można tworzyć w całości na całym arkuszu. Fabryczne zapasy atramentu wystarczają na wydrukowanie około 3800 pełnokolorowych zdjęć 4x6.
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Canon 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Canon.
Kup Canon PIXMA G550
Canon PIXMA G550 Drukarka fotograficzna - Kolor - Tusz | 1 099 zł |
Canon PIXMA G550 4621C006 | 1 120 zł |
Drukarka atramentowa Canon PIXMA G 550 | 977 zł |
Canon PIXMA G550 4621C006 | 1 120 zł |
PIXMA G550 | Colour | Inkjet | Photo Printer | Wi-Fi | Maximum ISO A-serie | 1 294 zł |