Urządzenie wielofunkcyjne Canon PIXMA G2420 (4465C009)
Wideo 2Zdjęcia 6 |
Drukarka wielofunkcyjna Canon to aktualizacja popularnej drukarki PIXMA G2410. Oprócz drobnych zmian zewnętrznych na tle poprzednika, urządzenie odrzutowe może pochwalić się jeszcze większą wydajnością. Tak więc wbudowany system ciągłego zasilania atramentem zapewnia wymierne oszczędności przed użyciem wkładów i umożliwia wydrukowanie do 6000 stron w trybie monochromatycznym i do 7700 stron w kolorze bez uzupełniania zbiornika z atramentem.
Canon PIXMA G2420 MFP jest pozycjonowany jako rozwiązanie do użytku domowego lub małego biura. Dzięki technologii atramentowej możesz liczyć na pełnokolorową grafikę, a nawet drukowanie zdjęć bez obramowania (przy użyciu papieru specjalnego). Skaner płaski CIS umożliwi szybką digitalizację różnych oryginałów, w tym dokumentów i materiałów graficznych (rozdzielczość do 600x1200 dpi i głębia kolorów do 48 bitów). Szybkość drukowania do 9 str./min w czerni i do 6 str./min w kolorze. Oferowany jest interfejs USB do podłączenia do komputera lub laptopa. Wśród innych cech warto podkreślić stosunkowo niewielkie wymiary obudowy oraz obecność ekranu zwiększającego wygodę użytkowania.
Kup Canon PIXMA G2420
Wszystkie ceny 8 →Drukarka Canon Pixma G2420 Tusze Na 12000 Stron Gwarancja 3 Lata* | 696 zł |
Urządzenie wielofunkcyjne CANON Pixma G2420 MegaTank | 650 zł |
Canon PIXMA G2420 Gwarancja 3 lata* | 659 zł |
Urz. wiel. atr. Canon PIXMA G2420 (4465C009AA) | 801 zł |