Urządzenie wielofunkcyjne Canon PIXMA G3470 (5805C009)
Zdjęcia 12 |
Stylowe, kompaktowe i szybkie wielofunkcyjne urządzenie atramentowe z wbudowanym systemem ciągłego zasilania w atrament (CISS) i szybkim Wi-Fi 5 do drukowania bezprzewodowego i w chmurze. Jest pozycjonowany jako przystępny cenowo produkt średniej kategorii cenowej, nastawiony na użytkowanie w domu lub w małym biurze. Takie urządzenie jest w stanie pełnić funkcje kolorowej drukarki atramentowej / fotograficznej, skanera płaskiego A4 i wygodnej kopiarki z możliwością szybkiego skalowania.
Idealny do wysokonakładowych wydruków monochromatycznych/kolorowych. Kluczową cechą urządzenia Canon PIXMA G3470 MFP był duży zapas atramentu w fabrycznie zainstalowanym zwykłym CISS (czarny pigment wystarcza na 6000 stron, a kolorowy wodorozcieńczalny na 7000 stron). Szybkość drukowania monochromatycznego i kolorowego jest wystarczająca do użytku osobistego, a wydrukowanie zdjęcia 10x15 cm na specjalnym grubym papierze zajmuje do 45 sekund. Możliwości skanera płaskiego o rozdzielczości 600x1200 dpi wystarczą do skanowania zdjęć i kopiowania czarno-białych dokumentów. Łączy się z komputerem stacjonarnym, monoblokiem lub laptopem za pośrednictwem standardowego interfejsu USB 2.0. Wbudowany moduł standardu Wi-Fi 5 802.11ac pozwala zorganizować drukowanie bezprzewodowe ze smartfonów i tabletów (Android i iOS).
Kup Canon PIXMA G3470
Wszystkie ceny 60 →Drukarka PIXMA G3470 WHITE 5805C029 5805C029AA | 729 zł |
CANON Urządzenie wielofunkcyjne CANON Pixma G3470 MegaTank Biały | 769 zł |
Canon Drukarka PIXMA G3470 BLACK 5805C009 PPCANAXG3470BLK | 749 zł |
Kolorowa Canon G3470 biała MegaTank DR-AW-CAN-387 | 779 zł |
Urządzenie wielofunkcyjne CANON Pixma G3470 MegaTank Biały | 749 zł |