Urządzenie wielofunkcyjne Canon PIXMA TS5350A
Zdjęcia 12 |
Niedrogie wielofunkcyjne urządzenie atramentowe A4 3 w 1 z automatycznym drukowaniem dwustronnym i obsługą sieci bezprzewodowej. Zdolne do wykonywania funkcji szybkiej monochromatycznej/kolorowej drukarki atramentowej, skanera płaskiego CIS i kopiarki z możliwością szybkiego skalowania. Jest pozycjonowany jako produkt z podstawowej kategorii cenowej, nastawiony na użytkowanie w domu lub małym biurze.
Opatentowana przez firmę Canon technologia termicznego druku atramentowego jest realizowana przy użyciu dwóch rodzajów wkładów z atramentem Fine: czarnego z atramentem pigmentowym i kombinacji kolorów (trzy wewnętrzne zbiorniki z trzema kolorami) z atramentem rozpuszczalnym w wodzie. Atrament ChromaLife100 zapewnia doskonałe, trwałe zdjęcia z wiernym odwzorowaniem kolorów i długotrwałą odpornością na blaknięcie.
Urządzenie wielofunkcyjne Canon PIXMA TS5350A zostało wyposażone w bogaty zestaw interfejsów do przesyłania danych drogą kablową lub bezprzewodową (Bluetooth i Wi-Fi 4). Stosowanie markowych materiałów eksploatacyjnych gwarantuje wysoką jakość, a także imponującą szybkość druku monochromatycznego (do 13 str./min) i kolorowego (do 7 str./min). Drukowanie zdjęć trwa dłużej, a pojedynczy arkusz 10 x 15 cm (bez marginesów) jest drukowany w 43 sekundy. Dzięki aplikacji Canon PRINT gadżety mobilne z systemami operacyjnymi Android i iOS mogą wysyłać zadania drukowania bezprzewodowo.
Kup Canon PIXMA TS5350A
Wszystkie ceny 83 →Canon - 3773C196 3773C196 | 299 zł |
CANON Urządzenie wielofunkcyjne CANON Pixma TS5350A Czarny | 329 zł |
Canon PIXMA TS5350a Drukarka atramentowa Wielofunkcyjne - Kolor - Tusz | 499 zł |
Canon Urządzenie wielofunkcyjne TS5350A EUR 3773C106 czarne PPCANAXTS5350A | 329 zł |
Kolorowa Canon PIXMA TS5350A czarna DR-AW-CAN-371 | 319 zł |