БФП Canon PIXMA TS6350A
Відео 1Фото 15 |
Порівняно компактний струменевий багатофункціональний пристрій формату А4, здатний виконувати функції кольорового повнодуплексного фотопринтера, планшетного сканера з CIS-сенсором та копіювального апарату з можливістю швидкого масштабування. Позиціонується як продукт середньої цінової категорії, призначений для якісного домашнього друку фотографій та документів. Може стати важливим елементом персональної цифрової творчої майстерні.
Від бюджетних струменевих БФП відрізняється наявністю п'яти окремих чорнильних картриджів з технологією ChromaLife100, що позитивно позначається на якості фотодруку. Також потрібно згадати набір актуальних бездротових інтерфейсів, що включає модулі Bluetooth і Wi-Fi 4. Фірмова технологія термічного струминного друку забезпечує БФП Canon PIXMA TS6350A забезпечує високу якість (з фірмовою оптимізацією до 4800x1200 dpi), а також значну швидкість і значну швидкість. Виведення зображень фотографічної якості триває довше та фотографія 10х15 без полів друкується за 21 с. Завдяки безкоштовному додатку Canon PRINT, мобільні гаджети, що працюють під керуванням операційних систем Android та iOS, можуть надсилати завдання на друк прямо «по повітрю». Доступні звичайні, підвищеної ємності (XL) та надйомкі моделі (XXL).
Купити Canon PIXMA TS6350A
Усі ціни 18 →Canon T PIXMA TS6351a 3w1/A4/WLAN/Duplex weiss 3774C086 | 735 zł |
Canon PIXMA TS6350a Drukarka atramentowa Wielofunkcyjne - Kolor - Tusz | 799 zł |
Canon PIXMA TS6350a WiFi | 499 zł |
Canon PIXMA TS6351a Atramentowa A4 4800 x 1200 DPI Wi-Fi 3774C086 | 651 zł |
Drukarka Canon Pixma Ts6350 Wifi Duplex Tusze Xxl | 779 zł |
- Canon PIXMA TS6350A - мфу черного цвета
- Canon PIXMA TS6351A - мфу белого цвета