Urządzenie wielofunkcyjne Canon PIXMA TS6350A
Wideo 1Zdjęcia 15 |
Stosunkowo kompaktowe wielofunkcyjne urządzenie atramentowe A4, które może być wyposażone w pełnodupleksową kolorową drukarkę fotograficzną, płaski skaner CIS i szybko powiększającą się kopiarkę. Pozycjonowany jako produkt średniej kategorii cenowej, przeznaczony do wysokiej jakości domowego drukowania zdjęć i dokumentów. Może stać się ważnym elementem osobistego cyfrowego warsztatu twórczego.
Różni się od budżetowych atramentowych urządzeń wielofunkcyjnych obecnością pięciu oddzielnych wkładów atramentowych z technologią ChromaLife100, która ma najbardziej pozytywny wpływ na jakość drukowania zdjęć. Należy również wspomnieć o zestawie aktualnych interfejsów bezprzewodowych, w tym modułach Bluetooth i Wi-Fi 4. Opatentowana technologia termicznego druku atramentowego zapewnia, że urządzenie wielofunkcyjne Canon PIXMA TS6350A zapewnia wysoką jakość (z autorską optymalizacją do 4800x1200 dpi), a także imponujące monochromatyczne i szybkość drukowania w kolorze. Wydruki o jakości fotograficznej trwają dłużej, a zdjęcie 10x15 bez marginesów jest drukowane w 21 sekund. Dzięki bezpłatnej aplikacji Canon PRINT urządzenia mobilne z systemem Android i iOS mogą przesyłać zadania drukowania bezprzewodowo. Dostępne są modele zwykłe, o dużej pojemności (XL) i o zwiększonej pojemności (XXL).
Kup Canon PIXMA TS6350A
Wszystkie ceny 22 →Canon Pixma 3774C066 Drukarka Czarny | 799 zł |
Canon PIXMA TS6350a Drukarka atramentowa Wielofunkcyjne - Kolor - Tusz | 799 zł |
Urządzenie wielofunkcyjne CANON Pixma TS6351A | 500 zł |
Canon PIXMA TS6350a WiFi | 499 zł |