Urządzenie wielofunkcyjne Canon i-SENSYS MF651CW
Pełnokolorowe laserowe urządzenie wielofunkcyjne 3 w 1 wprowadzone na rynek w 2023 roku. Model pozycjonowany przez producenta w średniej półce cenowej może być dobrym wyborem do użytku biurowego i wyposażenia małych grup roboczych. Przede wszystkim zwróćmy uwagę na to, że to urządzenie wyróżnia się jednostronnym drukowaniem i jednostronnym skanowaniem. Ale jednocześnie urządzenie wielofunkcyjne może pochwalić się dobrą prędkością drukowania i skanowania - 18 str./min.
Jakość wydruków monochromatycznych i pełnokolorowych sięga 1200x1200 dpi. Takiemu wielofunkcyjnemu urządzeniu można powierzyć tworzenie dowolnych materiałów reklamowych, takich jak broszury i broszury, a także dokumentów biznesowych. Ten model ma oddzielną tacę na papier o dużej gramaturze (do 200 g/m²). Laserowe kolorowe urządzenie wielofunkcyjne Canon i-SENSYS MF651CW można podłączyć do komputera lub sieci firmowej zarówno przez Ethernet, jak i Wi-Fi.
Zapewniona jest możliwość bezpośredniej synchronizacji z pamięcią w chmurze. Obsługa druku mobilnego umożliwia interakcję ze sprzętem drukującym bez komputera, bezpośrednio za pomocą smartfona lub tabletu. Istnieje możliwość drukowania bezpośrednio z dysku USB. Panel sterowania jest reprezentowany przez 5-calowy kolorowy ekran dotykowy. Laserowa głowica drukująca wyposażona jest w cztery wkłady z tonerem. Zadania drukowania są przetwarzane przez dwurdzeniowy procesor 800 MHz. Jest 1 GB RAMu.
Kup Canon i-SENSYS MF651CW
Wszystkie ceny 25 →Canon i-SENSYS MF651Cw - multifunktion 5158C009 | 1 419 zł |
CANON Urządzenie wielofunkcyjne CANON i-Sensys MF651CW Biało-czarny | 1 329 zł |
Canon i-SENSYS MF651Cw Drukarka laserowa Wielofunkcyjne - Kolor - Laser | 1 399 zł |
Canon Urządzenie wielofunkcyjne MF651CW 5158C009 PPCANLX65100000 | 1 299 zł |
Kolorowa Canon i-Sensys MF651Cw DR-LWK-CAN-027 | 1 339 zł |