Urządzenie wielofunkcyjne Canon i-SENSYS MF264DW II (5938C017)
Wideo 1Zdjęcia 8 |
Zaktualizowany model popularnego laserowego urządzenia wielofunkcyjnego z obsługą druku dwustronnego, automatycznym podajnikiem dokumentów do skanowania (ADF, 35 stron) oraz zestawem standardowych interfejsów sieci kablowej/bezprzewodowej. Jest pozycjonowany jako produkt średniej kategorii cenowej, nastawiony na zastosowanie w małym lub średnim biurze. Takie urządzenie jest w stanie wykonywać funkcje szybkiej monochromatycznej drukarki laserowej, a także szybko kopiować lub skanować dokumenty.
Dzięki portowi Fast Ethernet LAN i Wi-Fi 4 urządzenie wielofunkcyjne Canon i-SENSYS MF264DW II można łatwo zintegrować z istniejącą przewodową lub bezprzewodową infrastrukturą sieciową. Obsługuje również bezpośrednie drukowanie dokumentów i obrazów ze smartfonów i tabletów z systemami Android i iOS. Model ten szybko się nagrzewa, a przy „gorącym” starcie pierwsza strona jest drukowana w zaledwie 5,2 sekundy (zimny start – 15 sekund).
Imponująca prędkość drukowania i kopiowania (do 28 stron na minutę) zapewnia szybkie drukowanie wielostronicowych dokumentów. Kolorowy skaner płaski CIS ma rozdzielczość optyczną 600x600 dpi i pozwala na szybkie tworzenie wysokiej jakości cyfrowych kopii stron. Urządzenie wielofunkcyjne może współpracować ze standardowymi wkładami Canon 051 (1700 stron) lub Canon 051H o wysokiej wydajności (4100 stron).
Kup Canon i-SENSYS MF264DW II
Wszystkie ceny 12 →Canon i-SENSYS MF 264 dw II 5938C017 | 1 688 zł |
Canon i-SENSYS MF264dw II Drukarka laserowa Wielofunkcyjne - Monochromatyc | 1 699 zł |
Urządzenie wielofunkcyjne CANON i-SENSYS MF264dw II | 1 393 zł |
Canon i-SENSYS MF264dw II Laser A4 1200 x 1200 DPI 28 5938C017 | 1 433 zł |