Urządzenie wielofunkcyjne Canon PIXMA G2410
Wideo 3Zdjęcia 6 |
Kolorowe atramentowe urządzenie wielofunkcyjne od wiodącego japońskiego producenta podobnego sprzętu biurowego. Jest to połączenie drukarki, skanera i kopiarki w jednej stosunkowo kompaktowej obudowie. Głównym wyróżnikiem tego modelu jest standardowy system stałego zasilania atramentem. Zapewnia imponujący nakład druku (do 6000 stron w trybie monochromatycznym i do 7000 stron w kolorze), co daje znaczną redukcję kosztów wydruków (w porównaniu do drukarek wyposażonych w kartridże z głowicą drukującą).
Korzystając z najnowszej markowej technologii atramentowej, urządzenie wielofunkcyjne Canon PIXMA G2410 może tworzyć fotorealistyczną, pełnokolorową grafikę i drukować zdjęcia bez obramowania (wymagany specjalny papier). Godne polecenia jest również drukowanie dokumentów monochromatycznych, które można wykonywać z prędkością do 9 str./min. Wbudowany skaner płaski CIS ma maksymalną rozdzielczość optyczną 600x1200 dpi i umożliwia szybkie kopiowanie obrazów kolorowych i czarno-białych.
Urządzenie wielofunkcyjne doskonale nadaje się do pracy z różnymi gramaturami papieru, od cienkiego (75 g/m²) do papieru fotograficznego (275 g/m²). Połączenie z komputerem osobistym lub laptopem odbywa się za pośrednictwem interfejsu USB 2.0 wraz z kablem. Posiada prosty i intuicyjny system sterowania z ekranem LCD, kompaktowy rozmiar i dyskretny wygląd zewnętrzny. Łatwo wpasuje się w wystrój Twojego domu.
Kup Canon PIXMA G2410
Wszystkie ceny 8 →Urządzenie wielofunkcyjne CANON Pixma G2410 | 680 zł |
Urządzenie wielofunkcyjne CANON Pixma G2410 | 680 zł |
Canon PIXMA G2410 Atramentowa A4 4800 x 1200 DPI 8,8 2313C009 | 596 zł |
Urządzenie wielofunkcyjne CANON Pixma G2410 2313C009 | 680 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! CANON PIXMA G2410 MFP inkjet color A4 3-in-1 mono 8. | 597 zł |