Drukarka Canon i-SENSYS LBP673CDW
Zdjęcia 4 |
Dość zaawansowana i wielofunkcyjna drukarka z kolorowym drukiem laserowym i obsługą systemów druku bezprzewodowego Wi-Fi Direct i AirPrint. Model jest reprezentowany na rynku przez popularną markę Canon i przez nią pozycjonowany w górnej półce cenowej. Takie urządzenie jest przeznaczone przede wszystkim do użytku biurowego. Model umożliwia drukowanie dokumentów bezpośrednio z dysku USB.
Istnieje opcja synchronizacji z dyskami Google Drive, DropBox i OneDrive w chmurze. Urządzenie otrzymało cztery wkłady z dobrym zapasem tonera. Głowica drukująca ma poziom szczegółowości na poziomie 1200x1200 dpi. Tuner posiada duży wyświetlacz i klawiaturę. Przyciski są programowalne w celu szybkiego uruchamiania najczęściej używanych funkcji. Kolorowa drukarka laserowa Canon i-SENSYS LBP673CDW jest wyposażona w automatyczny system druku dwustronnego.
Między innymi model ma dość wysoką wydajność. Szybkość drukowania monochromatycznych i kolorowych dokumentów tekstowych mieści się w granicach 33 str./min. Podajnik papieru może pomieścić 300 arkuszy. Opcjonalnie można zamówić i dostarczyć zasobnik na 850 arkuszy. Platforma emisyjna przeznaczona jest na 150 stron. Jako papier można stosować nośniki o gramaturze od 60 do 200 g/m². Między innymi zwróćmy uwagę na to, że istnieje możliwość ustawienia specjalnego kodu PIN zabezpieczającego dostęp do urządzenia.
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Canon 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Canon.
Kup Canon i-SENSYS LBP673CDW
Wszystkie ceny 27 →Canon i-SENSYS iSENSYS i SENSYS LBP673dw LBP 673dw 673 dw - Printer - colo | 2 080 zł |
Canon i-SENSYS LBP673Cdw Drukarka laserowa - Kolor - Laser | 1 499 zł |
Canon Drukarka i-SENSYS LBP673Cdw 5456C007 PPCANLC67300000 | 1 299 zł |
Kolorowa Canon i-Sensys LBP673Cdw DR-LK-CAN-031 | 1 229 zł |
Drukarka CANON i-SENSYS LBP673Cdw | 1 229 zł |