Drukarka Canon imagePROGRAF PRO-300
Wideo 23Zdjęcia 18 |
Canon imagePROGRAF PRO-300
Rodzaj:kolorowa, atramentowa
Format:A3
Podłączenie:Wi-Fi, USB type B, LAN
Rozdzielczość druku:4800x2400 dpi
Liczba wkładów:10 szt.
Wsparcie Google Home.
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne imagePROGRAF PRO-300
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Canon 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Canon.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Canon imagePROGRAF PRO-300
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Canon imagePROGRAF PRO-300 - stor-form 4278C009 | 3 755 zł |
Canon Drukarka wielkoformatowa - imagePROGRAF PRO-300 - 10-ink | 3 699 zł |
Canon imagePROGRAF PRO-300, format A3+ (w magazynie!) - Dostawa GRATIS! | 3 679 zł |
Canon imagePROGRAF PRO-300 drukarka do zdjęć 4800 x 2400 4278C009 | 3 870 zł |
Drukarka CANON ImagePrograf Pro 300 4278C009 | 3 700 zł |
pokaż 8 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →