Urządzenie wielofunkcyjne Canon PIXMA G3420 (4467C009)
Wideo 16Zdjęcia 4 |
Stosunkowo kompaktowe wielofunkcyjne urządzenie atramentowe z wbudowanym fabrycznym systemem stałego zasilania atramentem (CISS) i zintegrowanym bezprzewodowym adapterem. Jest pozycjonowany jako niedrogi produkt w średniej cenie przeznaczony do użytku w małym biurze lub w domu. Jest to zaktualizowana i ulepszona wersja udanego modelu Canon PIXMA G3410 z 2018 roku. Może funkcjonować jako kolorowa drukarka atramentowa (drukarka fotograficzna), płaski skaner A4 oraz wygodna kopiarka z możliwością szybkiego skalowania.
Kluczową cechą urządzenia wielofunkcyjnego Canon PIXMA G3420 jest imponujący zapas atramentu w fabrycznym CISS (wystarczająco czarny na 6000 stron i kolorowy na 7000 stron przy pokryciu 5%). Szybkość drukowania monochromatycznego i kolorowego jest wystarczająca do użytku osobistego, a wydrukowanie zdjęcia 10x15 cm na specjalnym grubym papierze zajmuje 45 sekund. Możliwości płaskiego skanera o rozdzielczości 600x1200 dpi wystarczą do skanowania zdjęć i kopiowania czarno-białych dokumentów. Łączy się z komputerem PC lub laptopem poprzez standardowy interfejs USB 2.0. Wbudowany standard Wi-Fi 4 umożliwia bezprzewodowe drukowanie ze smartfonów i tabletów (Android i iOS). Obsługiwane są również usługi drukowania w chmurze PIXMA Cloud Link i Mopria.
Kup Canon PIXMA G3420
Drukarka Canon Pixma G3420 Wi-Fi Tusze Na 12000 Stron | 893 zł |
Canon PIXMA G3420 Gwarancja 3 lata* | 747 zł |
Urz. wiel. atr. Canon PIXMA G3420 (4467C009AA) | 925 zł |
Canon G3420 | Darmowa Dostawa | 3 lata gwarancji | Gadżety Canon | Szybkie | 849 zł |
Drukarka Canon Pixma G3420 Wi-Fi Tusze Na 12000 Stron | 787 zł |