Urządzenie wielofunkcyjne Epson Expression Premium XP-7100
Wideo 14Zdjęcia 16 |
Kompaktowe urządzenie wielofunkcyjne 3 w 1, które obsługuje dwustronną kolorową/monochromatyczną drukarkę atramentową, skaner płaski o wysokiej rozdzielczości i kopiarkę. Jest pozycjonowany jako produkt ze średniej kategorii cenowej w 2022 roku, nastawiony na użytkowanie w środowisku domowego biura. W przeciwieństwie do budżetowych modeli drukarek atramentowych, urządzenie wielofunkcyjne Epson Expression Premium XP-7100 działa nie z czterema, ale z pięcioma wkładami (czarny atrament to pigment, kolor jest rozpuszczalny w wodzie).
Warto również zwrócić uwagę na obecność wbudowanego czytnika kart z obsługą kart pamięci SDHC/SDXC, zintegrowanego adaptera WiFi 4 do bezpośredniego drukowania z urządzeń mobilnych, przedniego portu USB do wyprowadzania z pendrive’ów oraz dużego 4,3-calowego kolorowy ekran. W przypadku korzystania z papieru wysokiej jakości to urządzenie wielofunkcyjne zapewnia nienaganną jakość druku monochromatycznego, kolorowego i fotograficznego (również bez obramowania). Czarny tusz wysycha błyskawicznie, nie rozmazuje się i nie unosi na powierzchni po zamoczeniu lub podkreśleniu markerem. Mechanizm podający przystosowany jest do pracy z różnymi gramaturami papieru o gramaturze od 64 do 300 g/m2. Może współpracować ze zwykłymi wkładami Epson 33 i wkładami Epson 33XL o dużej pojemności.
Kup Epson Expression Premium XP-7100
Wszystkie ceny 6 →Epson Expression Premium XP-7100 All in One Drukarka atramentowa Wielofunk | 794 zł |
Urządzenie wielofunkcyjne Epson XP-7100 (C11CH03402) | 799 zł |
Drukarka atramentowa EPSON XP-7100 kolorowa 3w1 Wi-Fi DUPLEKS ADF SKANER | 999 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! Epson Expression XP-7100 A4 WiFi - PACZKOMAT, POCZTA, | 970 zł |
Epson Expression Premium Xp-7100 Multifunction Printer Czarny One Size / E | 762 zł |
Urządzenie wielofunkcyjne Epson XP-7100 (C11CH03402) | 796 zł |