Urządzenie wielofunkcyjne Brother MFC-L2732DW
Wideo 1Zdjęcia 3 |
Urządzenie wielofunkcyjne, które łączy w sobie możliwości drukarki, skanera, kopiarki i faksu. Proces drukowania oparty jest na niezwykle ekonomicznej technologii monochromatycznego druku laserowego. Urządzenie wielofunkcyjne Brother MFC-L2732DW obsługuje automatyczne drukowanie dwustronne oraz automatyczny podajnik dokumentów do skanowania - oba te rozwiązania mogą znacznie zwiększyć szybkość drukowania dużych dokumentów.
Standardowa kaseta drukująca jest przeznaczona na 1200 stron, a całkowity okres eksploatacji zespołu bębna wynosi 12000 stron. Maksymalna rozdzielczość druku sięga 2400x600 dpi, rozdzielczość skanera jest na poziomie 1200x1200 dpi - oba wskaźniki charakteryzują urządzenie jako model wysokiej jakości. Szybkość drukowania i skanowania to 34 str./min. Zwróć uwagę między innymi na przyjazny dla użytkownika panel sterowania z kolorowym ekranem dotykowym 2,4”.
Połączenie sieciowe realizowane jest za pomocą adaptera Ethernet lub interfejsu komunikacji bezprzewodowej Wi-Fi; przy czym ten ostatni może dodatkowo pochwalić się obsługą trybu Wi-Fi Direct, który pozwala na bezpośrednią synchronizację urządzenia wielofunkcyjnego z dowolnymi smartfonami i tabletami z systemem iOS lub Android. Sprzęt samego urządzenia wielofunkcyjnego jest wyposażony w mikroprocesor o częstotliwości taktowania 600 MHz i 128 MB pamięci RAM, co w szczególności zapewnia urządzeniu dużą szybkość działania.
Kup Brother MFC-L2732DW
Wszystkie ceny 12 →Monochromatyczna Brother MFC-L2732DW DR-LWM-BRO-172 | 1 449 zł |
Urządzenie wielofunkcyjne Brother MFC-L2732DW (MFCL2732DWYJ1) | 1 348 zł |
Brother Urządzenie wielofunkcyjne Brother MFC-L2732DW - DARMOWA DOSTAWA w | 1 320 zł |
Urządzenie wielofunkcyjne BROTHER MFC-L2732DW | 1 399 zł |
Brother MFC-L2732DW Gwarancja 3 lata* | 1 397 zł |