Urządzenie wielofunkcyjne HP Envy Inspire 7220E
Wideo 12Zdjęcia 7 |
Kompaktowa i niedroga wielofunkcyjna drukarka atramentowa o ulepszonym odwzorowaniu kolorów. Model zostanie zaprezentowany na rynku w 2022 roku i jest pozycjonowany przez producenta w przystępnym segmencie cenowym. Może służyć jako dobry wybór zarówno do okazjonalnego użytku domowego, jak i regularnego użytkowania w małych grupach roboczych. Do drukowania używana jest zaktualizowana wersja wkładów z wbudowaną głowicą drukującą.
Jednostka atramentowa gwarantuje jakość druku w rozdzielczości 4800x1200 dpi. Takie urządzenie doskonale radzi sobie z kopiowaniem i drukowaniem całej gamy dokumentów biznesowych. Dodatkowo kolorowemu inkjetowemu urządzeniu wielofunkcyjnemu HP Envy Inspire 7220E można bezpiecznie powierzyć drukowanie zdjęć (prędkość druku w tym trybie nie przekracza 40 s/stronę). Łączność sieciowa i funkcje drukowania mobilnego umożliwiają wszystkim członkom grupy roboczej efektywne wykorzystanie zarówno drukarki, jak i skanera.
Urządzenie wyposażone jest w wygodny dotykowy ekran o przekątnej 2,7″. Jest osobny podajnik na papier fotograficzny. Podczas korzystania ze skanera możesz liczyć na szczegółowość obrazu w rozdzielczości 1200x1200 dpi. Urządzenie pozwoli na tworzenie wysokiej jakości kopii dowolnej dokumentacji. Czarno-biały wkład zawiera atrament pigmentowy, który szybko wysycha i nie blaknie z upływem czasu. Wkład kolorowy ma trzy odcienie reprezentowane przez wysokiej jakości atrament rozpuszczalny w wodzie.
Kup HP Envy Inspire 7220E
Wszystkie ceny 56 →Drukarka HP Envy Inspire 7220e All In One - kolorowa drukarka atramentowa | 521 zł |
HP Urządzenie wielofunkcyjne HP Envy Inspire 7220e Instant Ink Biało-złoty | 429 zł |
HP Urządzenie wielofunkcyjne ENVY Inspire 7220e All-in-One 242P6B PPHPDAX7 | 399 zł |
Urządzenie wielofunkcyjne HP Envy Inspire 7220e 3w1 | 399 zł |
Kolorowa HP Envy Inspire 7220e Kolor AirPrint WiFi Instant Ink HP+ DR-AW-H | 343 zł |