Urządzenie wielofunkcyjne HP Envy 6420E (223R4B)
Wideo 8Zdjęcia 8 |
Markowe wielofunkcyjne urządzenie atramentowe 4 w 1, które może pełnić funkcje kolorowej i monochromatycznej drukarki atramentowej, kopiarki z funkcją szybkiego zoomu, szybkiego skanera płaskiego z automatycznym podajnikiem dokumentów oraz faksu. Producent jest pozycjonowany jako przystępny cenowo produkt podstawowej kategorii cenowej, ukierunkowany na użytkowanie w domu lub małym biurze.
Obsługuje automatyczne drukowanie dwustronne (dupleks), co ułatwia drukowanie złożonych, wielostronicowych broszur i oszczędza papier podczas drukowania wersji roboczych. Możliwe jest pełne drukowanie zdjęć bez obramowania (zalecany markowy papier fotograficzny). Automatyczne podawanie skanera (do 35 stron) znacznie przyspieszy kopiowanie lub skanowanie wielostronicowych oryginałów.
Poziom wydajności HP Envy 6420E jest wystarczający dla małego biura, dokumenty monochromatyczne w jakości ISO są drukowane z prędkością 8 stron na minutę, dokumenty kolorowe - do 4 stron na minutę. Technologia HP Thermal Inkjet zapewnia bogatą czerń, żywe kolory i imponujący poziom szczegółowości wydruków. Skaner może tworzyć kopie cyfrowe z rozdzielczością optyczną do 1200x1200 dpi. W trybie kopiowania bezpośredniego rozdzielczość jest zmniejszana do 300 dpi, co wystarcza do wykonania identycznych kopii. Urządzenie wielofunkcyjne może łączyć się przez USB, a dzięki dwuzakresowemu Wi-Fi 5 zadania drukowania można przesyłać bezprzewodowo.
Kup HP Envy 6420E
Wszystkie ceny 16 →HP Envy Pro 6420E Aio Printer 223R4B | 730 zł |
Kolorowa HP Envy 6420e Duplex ADF WiFi Instant Ink HP+ DR-AW-HP-516 | 539 zł |
Urządzenie wielofunkcyjne HP ENVY 6420e Duplex ADF Wi-Fi Instant Ink HP+ 2 | 359 zł |
Urządzenie wielofunkcyjne HP ENVY 6420e Duplex ADF Wi-Fi Instant Ink HP+ | 500 zł |
Urządzenie wielofunkcyjne HP ENVY 6420e Duplex ADF Wi-Fi Instant Ink HP+ | 500 zł |