Urządzenie wielofunkcyjne HP DeskJet 3750
Wideo 8Zdjęcia 17 |
Proste, kompaktowe i niedrogie kolorowe wielofunkcyjne urządzenie domowe z atramentem. Model został wprowadzony na rynek w 2022 roku jako część rodziny urządzeń DeskJet od popularnego amerykańskiego producenta Hewlett-Packard. Pomimo demokratycznych kosztów urządzenie może w pełni pełnić funkcje kolorowej drukarki, płaskiego skanera i kopiarki. Obsługuje również drukowanie zdjęć z prędkością do 65 s na stronę 10 x 15 cm Ogólnie rzecz biorąc, urządzenie wielofunkcyjne HP DeskJet 3750 ma dobrą prędkość: monochromatyczne drukowanie dokumentów tekstowych odbywa się z prędkością 19 str./min, a w kolorze - 15 ppm .
Skaner płaski jest w stanie tworzyć wysokiej jakości kopie cyfrowe o rozdzielczości 1200x1200 dpi i 24-bitowej głębi kolorów. Połączenie z laptopem lub komputerem osobistym odbywa się za pomocą klasycznego portu interfejsu USB. Jednak wbudowany moduł bezprzewodowy Wi-Fi 4 z Wi-Fi Direct i AirPrint zapewnia większą funkcjonalność, umożliwiając wysyłanie zadań drukowania bezpośrednio ze smartfonów i tabletów.
Kup HP DeskJet 3750
Wszystkie ceny 77 →HP Drukarka DeskJet 3762 T8X23B | 323 zł |
HP Urządzenie wielofunkcyjne HP DeskJet 3762 Wi-Fi Atrament AirPrint Insta | 239 zł |
HP Deskjet 3762 All-in-One - compact - multifunktion - WiFi Drukarka atram | 388 zł |
Kolorowa HP DeskJet 3750 Instant Ink Wi Fi Atrament Apple AirPrint Instant | 229 zł |
Urządzenie wielofunkcyjne HP DeskJet 3760 Wi-Fi Atrament Apple AirPrint In | 270 zł |
- HP DeskJet 3750 — białe urządzenie wielofunkcyjne
- Urządzenie wielofunkcyjne HP DeskJet 3760, białe/niebieskie
- HP DeskJet 3762 - Urządzenie wielofunkcyjne biało-turkusowe