Drukarka HP LaserJet Pro 4002DN
Wideo 1Zdjęcia 3 |
Czarno-biała drukarka laserowa o dobrej doskonałej i wysokiej wydajności energetycznej, wprowadzona na rynek przez popularną markę HP w 2022 roku. Maksymalne dopuszczalne miesięczne obciążenie drukowania wynosi 80 000 stron, co sprawia, że urządzenie to jest przeznaczone przede wszystkim do użytku biurowego. Jednocześnie model nie będzie niepotrzebnie obciążał sieci energetycznej, ponieważ sprzęt drukujący został stworzony zgodnie ze standardami Energy Star.
Łączność sieciowa umożliwia zdalne wysyłanie zadań drukowania, co będzie bardzo przydatne w wielostrukturalnych jednostkach biurowych. Urządzenie posiada złącze sieciowe Ethernet/LAN. Monochromatyczną drukarkę laserową HP LaserJet Pro 4002DN można podłączyć bezpośrednio do komputera za pomocą interfejsu USB typu B. Model ten wyróżnia się między innymi solidną szybkością druku - użytkownik może spodziewać się wydruków w okolicach 40 stron na minutę.
Jednocześnie pierwsza strona dokumentu pojawia się w zaledwie 6,1 sekundy. Możesz użyć funkcji drukowania dwustronnego, aby zaoszczędzić papier biurowy. W takim przypadku drukarka automatycznie utworzy wydruk na obu stronach arkusza jednocześnie. Urządzenie wyposażone jest w standardowy toner o wydajności około 2900 stron. Opcjonalnie można zastosować toner o dużej pojemności - 9500 stron. Drukarka łatwo i szybko przechodzi w tryb czuwania i głębokiego uśpienia i równie szybko włącza się do intensywnego drukowania.
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog HP 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele HP.
Kup HP LaserJet Pro 4002DN
Wszystkie ceny 40 →HP LaserJet Pro 4002dne 2Z605E | 1 026 zł |
HP LaserJet Pro 4002dn Mono Laser Drukarka laserowa - Monochromatyczny - L | 894 zł |
HP Drukarka LaserJet Pro 4002dn 2Z605F PPHPDLM00M40020 | 968 zł |
Drukarka HP LaserJet Pro 4002dn Duplex LAN 2Z605F#B19 | 999 zł |
HP LaserJet Pro 4002dn 2Z605F | 1 076 zł |