Drukarka HP LaserJet Pro M203DW (G3Q47A)
Wideo 10Zdjęcia 8 |
Monochromatyczna drukarka laserowa z wyższej półki cenowej, skierowana głównie do użytkowników przyzwyczajonych do wysokiej jakości i maksymalnej ekonomii druku. Ten model jest w stanie wykazać się doskonałą wydajnością. Drukarka jest gotowa do drukowania do 28 stron A4 na minutę, a miesięczny limit drukowania to 30 000 stron. Rozdzielczość obrazu jest na poziomie 1200x1200 dpi. Ponadto drukarka posiada dość szeroką funkcjonalność.
Tak więc zapewniony jest moduł bezprzewodowy obsługujący technologię bezpośredniego drukowania Wi-Fi Direct, dodatkowo jest złącze Ethernet. Drukarka HP LaserJet Pro M203DW dobrze integruje się z aplikacjami do drukowania mobilnego, w tym z obsługą HP ePrint, AirPrint, Google Cloud Print itp. Synchronizacja ze smartfonami, komputerami mobilnymi i innymi urządzeniami cyfrowymi nie wymaga skomplikowanych algorytmów konfiguracji — połączenie jest konfigurowane automatycznie . Drukarka wyposażona jest w 1 wkład, natomiast bęben obrazowy jest oddzielnym urządzeniem. Żywotność standardowego tonera wynosi 1600 stron, ale opcjonalnie można użyć kasety o zwiększonej objętości - jej zasób to 3500 stron. Sam bęben jest przeznaczony do drukowania 23 000 stron. Panel sterowania jest reprezentowany przez przyciski i wskaźniki LED.
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog HP 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele HP.
Kup HP LaserJet Pro M203DW
Wszystkie ceny 19 →Monochromatyczna HP LaserJet Pro M203dw Duplex WiFi Mono LAN USB DR-LM-HP- | 988 zł |
HP LaserJet Pro Drukarka M203dw, Drukowanie, Drukowanie G3Q47A#B19 | 946 zł |
Drukarka laserowa HP LaserJet Pro M203dw (G3Q47A) | 947 zł |
Hewlett-packard (hp) Drukarka HP LaserJet Pro M203dw - DARMOWA DOSTAWA w 4 | 995 zł |
Drukarka laserowa HP LaserJet PRO M203dw G3Q47A, A4, 28 str/min | 1 018 zł |