Drukarka HP Sprocket Studio Plus
Wideo 2Zdjęcia 5 |
HP Sprocket Studio Plus
Rodzaj:kolorowa, sublimacyjna
Format:A6
Podłączenie:Wi-Fi, Bluetooth
Rozdzielczość druku:300x300 dpi
Funkcjonalny edytor zdjęć w aplikacji mobilnej.
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Sprocket Studio Plus
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog HP 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele HP.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup HP Sprocket Studio Plus
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
HP Sprocket Studio Plus WiFi Drukarka Bezprzewodowo drukuje zdjęcia 4x6 z | 950 zł |
HP Sprocket Studio Plus 4x6'' (108 szt.) AF-A-HP-0003 | 399 zł |
Papier fotograficzny HP Sprocket Studio Plus 108 arkuszy | 399 zł |
Papier fotograficzny HP Sprocket Studio Plus 108 arkuszy SB7440 | 399 zł |
pokaż 10 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →