Drukarka Kodak Photo Printer Dock Bluetooth
Kodak Photo Printer Dock Bluetooth
Rodzaj:kolorowa, sublimacyjna
Format:A6
Podłączenie:USB type B, Bluetooth
Rozdzielczość druku:300x300 dpi
Naładuj smartfon po podłączeniu do drukarki.
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Photo Printer Dock Bluetooth
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kodak 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kodak.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kodak Photo Printer Dock Bluetooth
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
KODAK Dock Plus 4PASS przenośna drukarka fotograficzna 10 x 15 cm 10 arkus | 725 zł |
Kodak PD460 4x6 inch Instant Photo Printer 90 sheet bundle | 340 zł |
KODAK PD460 - Kolorowa drukarka fotograficzna 10x15 cm - Bluetooth & Docki | 521 zł |
Drukarka fotograficzna KODAK Dock Plus 4PASS 10x15cm Opakowanie z 90 arkus | 648 zł |
Drukarka fotograficzna KODAK Dock Plus 4PASS 10x15cm 10 arkuszy PD460 | 509 zł |
KODAK - Pakiet do drukarki PD460 wkład i papier do 80 zdjęć - zdjęcie Blue | 646 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →