Drukarka Kodak Mini 3 Plus Retro
Wideo 1Zdjęcia 4 |
Kodak Mini 3 Plus Retro
2021 rokBluetooth
Rodzaj:kolorowa, sublimacyjna
Format:А8
Podłączenie:Bluetooth
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Mini 3 Plus Retro
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kodak 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kodak.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kodak Mini 3 Plus Retro
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
KODAK Mini 3 retro 4PASS Przenośna drukarka fotograficzna 76 x 76 cm 68 ar | 565 zł |
Kolorowa Kodak Printer Mini 3 Plus Retro Czarny AF-A-KOD-049 | 749 zł |
Drukarka fotograficzna Kodak Mini 3 Plus Retro | 870 zł |
Drukarka Kodak Mini 3 Plus Druk Zdjęcia 3x3' Czarny | 574 zł |
Kodak Mini Retro 3 P300rw60 Analog Instant Camera Przezroczysty KODAK-0192 | 505 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →