Принтер Kodak Mini 3 Plus Retro
Відео 1Фото 4 |
Kodak Mini 3 Plus Retro
2021 рікBluetooth
Тип:кольоровий, сублімаційний
Формат:А8
Підключення:Bluetooth
Всі характеристики
Характеристики Mini 3 Plus Retro
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kodak 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kodak.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kodak Mini 3 Plus Retro
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
KODAK Mini 3 retro 4PASS Przenośna drukarka fotograficzna 76 x 76 cm 68 ar | 554 zł |
Kolorowa Kodak Printer Mini 3 Plus Retro Czarny AF-A-KOD-049 | 749 zł |
Drukarka fotograficzna Kodak Mini 3 Plus Retro | 870 zł |
Drukarka Kodak Mini 3 Plus Druk Zdjęcia 3x3' Czarny | 574 zł |
Kodak Mini Retro 3 P300rw60 Analog Instant Camera Przezroczysty KODAK-0192 | 486 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →