Drukarka Kodak Mini 2 Plus Retro
Wideo 3Zdjęcia 9 |
Kodak Mini 2 Plus Retro
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Mini 2 Plus Retro
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kodak 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kodak.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kodak Mini 2 Plus Retro
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
KODAK Mini 2 Plus Retro Mobilna drukarka do zdjęć w formacie 10 x 15 lub p | 480 zł |
Kolorowa Kodak Printer Mini 2 Plus Retro Biały AF-A-KOD-053 | 649 zł |
Drukarka fotograficzna Kodak Mini 2 Plus Retro | 661 zł |
Kodak Mini Retro 2 P210rb60 Analog Instant Camera Przezroczysty KODAK-0192 | 417 zł |
Kodak Printer Mini 2 Plus Retro Biały P210RW | 390 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →