Drukarka Fujifilm Instax Mini Link 2
Wideo 2Zdjęcia 43 |
Fujifilm Instax Mini Link 2
Rodzaj:kolorowa, sublimacyjna
Format:А8
Podłączenie:Bluetooth
Rozdzielczość druku:800x800 dpi
Tryby: „instax-Rich” (nasycone kolory), „instax-Natural” (kolory naturalne), „InstaxAiR”, „Test zgodności”. Wydrukuj zdjęcie z ramką lub kolażem. Przechylając drukarkę do przodu lub do tyłu, możesz sterować powiększeniem na smartfonie.
Micro-USB tylko do ładowania drukarki. Aplikacja Instax mini Link (iOS, Android). Rozmiar karty fotograficznej to 86x54 mm, a wielkość pola zadruku to 62x46 mm.
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Instax Mini Link 2
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Fujifilm 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Fujifilm.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Fujifilm Instax Mini Link 2
Wszystkie ceny 27 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
instax mini LINK2 drukarka przenośna granatowa | 468 zł |
FUJIFILM Drukarka fotograficzna FUJIFILM Instax Mini Link 2 Różowy (Soft P | 499 zł |
Fujifilm instax mini Link 2 - Clay White Drukarka fotograficzna | 570 zł |
FujiFilm Instax Mini Link 2 biała (w magazynie!) | 549 zł |
Fujifilm Instax Mini Link 2 Różowy | 495 zł |
pokaż 20 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →