Aparat natychmiastowy Fujifilm Instax Mini LiPlay
Wideo 19Zdjęcia 26 |
Fujifilm Instax Mini LiPlay |
|
Bluetooth. 6 filtrów do fotografowania. Funkcja odtwarzania dźwięku z drukowanych obrazów (dźwięk jest zapisywany w kodzie QR). Drukuj i edytuj zdjęcia za pomocą aplikacji INSTAX mini LiPlay.
Micro-USB (tylko do ładowania). Automatyczne wyłączanie po 5 minutach. Przysłona f / 2.0. Ogniskowa 28 mm. Zakres ostrości od 0,1 m. Błysk automatyczny, błysk wymuszony i stłumiony.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Fujifilm 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Fujifilm.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Fujifilm Instax Mini LiPlay
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
instax mini LiPlay aparat natychmiastowy z funkcją drukarki kamienny biały | 651 zł |
FUJIFILM Aparat FUJIFILM Instax mini LiPlay Pudrowy róż Różowy | 769 zł |
Fujifilm Instax Mini LiPlay | 733 zł |
Aparat cyfrowy Fujifilm Instax Mini LiPlay biały | 697 zł |
FujiFilm Instax LiPlay kamienna biel (w magazynie!) | 699 zł |
pokaż 6 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →