Aparat natychmiastowy Fujifilm Instax Mini Evo
Wideo 25Zdjęcia 8 |
Fujifilm Instax Mini Evo |
|
Ogniskowa 60 mm. Zakres ogniskowania od 0,3 m. Automatyczna regulacja ekspozycji. Błysk automatyczny, wymuszony i stłumiony. Eliminacja efektu czerwonych oczu.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Fujifilm 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Fujifilm.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Fujifilm Instax Mini Evo
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Instax Mini EVO Aparat fotograficzny USB-C Czarny 1682147Tworzy natychmiastowe zdjęcia wielkości karty kredytowej. Umożliwia przeglądanie i edytowanie zdjęć przed drukowaniem, 10 x e... więcejfektów obiektywu i 10 x efektów filmowych
Zintegrowane lustro do selfie, dwa przyciski strzelania do portretów i krajobrazów. Tryb makro i timer
2,7-calowy tylny wyświetlacz LCD, 12 sekund szybka prędkość drukowania, pamięć wewnętrzna ok. 50 zdjęć
Drukowanie ze smartfona przez Bluetooth, gniazdo kart micro SD, port ładowania USB-C, zdalne fotografowanie za pomocą mini EVO App
Wykorzystuje natychmiastowy film instax Mini Amazon.plZłóż skargę | 964 zł |
Fujifilm Instax Fujifilm Instax Mini EVO C Black Black 16812467To jest automatyczne tłumaczenie wygenerowane przez software:Niektó Muziker.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 951 zł |
Instax-FUJIFILM, Aparat Instax Mini Evo Black (Type C)Instax, Aparat Mini Evo Black (Type C) Niektórzy dostrzegają tylko to, co zwyczajne. Ty widzisz więcej. Podobnie, jak nowy ap... więcejarat hybrydowy instax mini Evo. ... EmpikZłóż skargę | 875 zł |
Aparat natychmiastowy Fujifilm Instax Mini EVO USB-C Czarno - Srebrny | 899 zł |
Fujifilm Instax Fujifilm Instax Mini EVO C Brown Brown 16812508To jest automatyczne tłumaczenie wygenerowane przez software:Niektó Muziker.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 929 zł |
Fujifilm Instax MINI EVO czarny (TYPE C) | 849 zł |
Fujifilm Instax MINI EVO brązowy (TYPE C) | 849 zł |
Seria Fujifilm MINI (62x46 mm)
od 458 zł
mini drukarka, kolorowa, kolory 4, sublimacyjna, А8, 800x800 dpi, Bluetooth
od 849 zł
cyfrowy, 4.9 Mpx, format 62x46 mm, wyświetlacz, Bluetooth, wymiary 123x87x36 mm, 285 g
od 449 zł
mini drukarka, kolorowa, kolory 4, sublimacyjna, А8, 800x800 dpi, Bluetooth
od 744 zł
analogowy, format 62x46 mm, wyświetlacz, gwint 1/4" do statywu, wymiary 113x92x57 mm, 296 g
od 649 zł
cyfrowy, format 62x46 mm, wyświetlacz, Bluetooth, czytnik kart pamięci, wymiary 83x123x37 mm, 255 g
od 892 zł
analogowy, format 62x46 mm, wyświetlacz, gwint 1/4" do statywu, wymiary 104x118x60 mm, 340 g
Wideo recenzje
Fujifilm Instax Mini Evo unboxing + How to use demo | BEST Instant Camera & Printer for Smartphone
16 grudnia 2021484 744 przegląd
Fujifilm Instax Mini EVO Review and Setup
28 stycznia 2022311 717 przegląd
Fuji Instax Mini EVO - What you need to know!
27 lutego 2022195 251 przegląd
FujifIlm Instax Mini Evo: In-depth review, demo, & photoshoot with adorable animals [Instant Review]
19 stycznia 2022107 551 przegląd
unboxing my instax mini evo in brown best hybrid digital instant film camera ☁️
6 marca 2024926 przegląd
Fujifilm INSTAX Mini Evo! Μια διαφορετική φωτογραφική...
6 lipca 20221 701 przegląd
Fujifilm's Instax Experiment: How an Instax Mini Evo Pro Camera Could Change Photography
20 maja 20231 307 przegląd
[Unboxing]Fujifilm Instax Mini Evo // ♡
1 kwietnia 20221 229 przegląd
Fujifilm Instax Mini Evo Hybrid Instant Camera | Unboxing | Premium Edition ✨| Set-Up
28 maja 2023431 przegląd
Instant Photography Camera Buying Guide Fujifilm, Polaroid, Mint, Instax, Mini Evo SF70 TL70
27 listopada 2022590 przegląd
FUJIFILM INSTAX MINI EVO/ BEST HYBRID CAMERA
1 kwietnia 2023493 przegląd
Unboxing my Instax Mini Evo #fujifilm #instax #polaroid
27 października 2023192 przegląd
FUJIFILM チェキ instax mini Evo 「消したい過去」 I want to erase......
27 stycznia 2022922 przegląd
Fujifilm Instax Mini Evo Launched At ₹ 22,999 | Shoot And Print Photos Instantly
8 czerwca 2022529 przegląd
fujifilm instax mini evo unboxing / short and aesthetic ✨
6 maja 2022551 przegląd
WORTH IT - 009 - FUJIFILM INSTAX MINI EVO!
24 sierpnia 20226 534 przegląd
Make the Evolution | Fujifilm Instax Mini Evo Short Film
15 marca 2022288 przegląd
Vlog FujiFilm Instax Mini EVO (and others) at the Beach: 5 Tips for Instant Photography Part 1
2 marca 20221 222 przegląd
Fujifilm Instax Mini Evo - Watch BEFORE you BUY
25 kwietnia 20226 801 przegląd
Unboxing our new Vlog camera & new instax mini evo camera!
6 lutego 20223 388 przegląd
Fujifilm Instax Mini Evo unboxing video! Wow! This might be their best instant camera yet!
23 lutego 2022355 przegląd
How To Print Mobile Photos On Fujifilm Instax Mini Evo
14 marca 202219 402 przegląd
Review Fujifilm Instax Mini Evo, Kamera Hybrid Bisa Instan dan Digital
6 lutego 202213 300 przegląd
מצלמת אינסטקס Unboxing the Instax mini Evo
18 listopada 2021340 przegląd
Unboxing: Fujifilm Instax Mini Evo| First Impression| Test Print| Instant Film
2 marca 2022302 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 886 zł
cyfrowy, 8 Mpx, format 50x75 mm, Bluetooth, czytnik kart pamięci, wymiary 121x80x22 mm, 188 g
od 517 zł
analogowy, format 62x99 mm, wyświetlacz, gwint 1/4" do statywu, wymiary 168x95x121 mm, 612 g
od 712 zł
cyfrowy, 13 Mpx, format 50x75 mm, wyświetlacz, Bluetooth, czytnik kart pamięci, gwint 1/4" do statywu
od 1 041 zł
cyfrowy, 16 Mpx, format 50x75 mm, Bluetooth, czytnik kart pamięci, wymiary 117x79x20 mm, 173 g
od 649 zł
cyfrowy, format 62x46 mm, wyświetlacz, Bluetooth, czytnik kart pamięci, wymiary 83x123x37 mm, 255 g
od 1 056 zł
cyfrowy, 10 Mpx, format 53x86 mm, wyświetlacz, Bluetooth, wymiary 132x76x23 mm, 238 g