Фотокамера миттєвого друку Fujifilm Instax Square SQ1
Відео 11Фото 23 |
Fujifilm Instax Square SQ1 |
|
Автовідключення через 5 хвилин. Фокусна відстань 65.75 мм. Діапазон фокусування від 0.3 м і 0.3 - 0.5 м. Автоматична налаштування експозиції.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fujifilm 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fujifilm.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fujifilm Instax Square SQ1
Усі ціни 38 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Fujifilm Instax Square SQ1 aparat natychmiastowy 10 zdjęć biały kredowy TB | 899 zł |
FUJIFILM Aparat FUJIFILM Instax Square SQ1 Kreda biały | 489 zł |
Fujifilm instax SQUARE SQ1 - Terracotta Orange | 576 zł |
Fujifilm Aparat Instax SQ1 niebieski UUFUJASQ1000011 | 513 zł |
Fotografia natychmiastowa Fujifilm Instax Square 1 Biały AF-FJI-0057 | 599 zł |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →