Фотокамера миттєвого друку Fujifilm Instax Mini 40 (16696863)
Відео 16Фото 14 |
Fujifilm Instax Mini 40 |
|
Автовідключення через 5 хвилин. Фокусна відстань 60 мм Діапазон фокусування: 0.3 - 0.5, від 0.3 м. Автоматична експозиція. Автоматичний спалах.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fujifilm 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fujifilm.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fujifilm Instax Mini 40
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Instax Instax Mini 40 Aparat Błyskawiczny do Zdjęć Czarny Ogniskowa 60 mm | 391 zł |
FUJIFILM Aparat FUJIFILM Instax mini 40 Czarny | 399 zł |
Fujifilm instax mini 40 - Black | 471 zł |
Fujifilm Instax mini 40 Czarny | 391 zł |
FujiFilm Instax Mini 40 czarny (w magazynie!) | 449 zł |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →