Фотокамера миттєвого друку Kodak Mini Shot Combo 3 Retro
Фото 3 |
Kodak Mini Shot Combo 3 Retro |
|
Bluetooth. Друк та редагування фотографій за допомогою програми Kodak Mini Shot App.
Micro-USB (тільки для зарядки). Автоматична спалах.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kodak 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kodak.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kodak Mini Shot Combo 3 Retro
Усі ціни 18 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
KODAK Mini Shot 3 Retro 4PASS Kamera błyskawiczna i przenośna drukarka fot | 634 zł |
Aparat KODAK Mini Shot 3 Retro Żółty + Wkłady | 899 zł |
Aparat KODAK Mini Shot Combo 3 Retro Biały 113817 | 590 zł |
Aparat Kodak Mini Shot 3 Retro biały + wkłady | 582 zł |
ще 13 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →