Aparat natychmiastowy Kodak Mini Shot Combo 3 Retro
Zdjęcia 3 |
Kodak Mini Shot Combo 3 Retro |
|
Bluetooth. Drukuj i edytuj zdjęcia za pomocą aplikacji Kodak Mini Shot.
Micro-USB (tylko do ładowania). Błysk automatyczny.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kodak 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kodak.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kodak Mini Shot Combo 3 Retro
Wszystkie ceny 18 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
KODAK Mini Shot 3 Retro 4PASS Kamera błyskawiczna i przenośna drukarka fot | 634 zł |
Aparat KODAK Mini Shot 3 Retro Żółty + Wkłady | 899 zł |
Aparat KODAK Mini Shot Combo 3 Retro Biały 113817 | 590 zł |
Aparat Kodak Mini Shot 3 Retro biały + wkłady | 582 zł |
pokaż 13 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →