Aparat natychmiastowy Kodak Mini Shot Combo 2 Retro
Wideo 1Zdjęcia 3 |
Kodak Mini Shot Combo 2 Retro |
|
Bluetooth. Drukuj i edytuj zdjęcia za pomocą aplikacji Kodak Mini Shot.
Micro-USB (tylko do ładowania). Błysk automatyczny.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kodak 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kodak.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kodak Mini Shot Combo 2 Retro
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
KODAK Mini Shot 2 Retro 4PASS 2-w-1 Aparat fotograficzny i drukarka fotogr | 575 zł |
Aparat Kodak Mini Shot 2 Retro żółty + wkłady | 530 zł |
Aparat KODAK MINI SHOT 2 10MP biały + wkłady (2x 30 szt.) | 699 zł |
Kodak Mini Shot 2 Retro 4PASS 2 w 1 aparat natychmiastowy i drukarka fotog | 452 zł |
KODAK Mini Shot 2 ERA 4PASS aparat błyskawiczny i drukarka fotograficzna 2 | 885 zł |
pokaż 4 oferty
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →