Aparat natychmiastowy Kodak Mini Shot Combo 2
Wideo 1Zdjęcia 8 |
Kodak Mini Shot Combo 2 |
|
Bluetooth. Drukuj i edytuj zdjęcia za pomocą aplikacji Kodak Mini Shot.
Micro-USB (tylko do ładowania). Błysk automatyczny.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kodak 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kodak.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kodak Mini Shot Combo 2
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kodak Mini Shot Combo 2 KF210W Aparat Fotograficzny Biały 099 x 099 x 099 | 450 zł |
Kodak Mini Shot Combo 2 Biały | 619 zł |
Kodak Mini Shot Combo 2 Żółty | 859 zł |
Kodak Mini Shot Combo 2 - C210 żółty C210Y | 464 zł |
Kodak Mini Shot Combo 2 Żółty | 859 zł |
Kodak Mini Shot Combo 2 Biały | 619 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →