Urządzenie wielofunkcyjne HP OfficeJet Pro 8132E (40Q45B)
Zdjęcia 6 |
Stosunkowo kompaktowe, niedrogie i energooszczędne wielofunkcyjne urządzenie atramentowe 4 w 1, będące kolorową drukarką atramentową z automatycznym drukiem dwustronnym, skanerem płaskim z automatycznym podawaniem oryginałów (do 35 stron), kopiarką z możliwością do szybkiego skalowania i faksowania. W 2024 roku pozycjonowany jest jako produkt przystępny cenowo w kategorii średniej ceny, której umiarkowany koszt jest ważny przy wyborze sprzętu biurowego dla małych i domowych biur.
Bezproblemowa integracja wszechstronnego zestawu funkcji w jednej obudowie pozwala zaoszczędzić miejsce, umożliwiając małym grupom roboczym zwiększenie produktywności. Urządzenie wielofunkcyjne HP OfficeJet Pro 8132E może współpracować z bezpośrednim połączeniem USB z komputerem PC lub pełnić rolę samodzielnej drukarki sieciowej podłączanej do sieci za pomocą portu Ethernet LAN.
Dzięki wbudowanemu modułowi Wi-Fi 5 realizowana jest integracja z siecią bezprzewodową i bezpośredni druk z urządzeń mobilnych. Możliwe jest także bezpośrednie wyprowadzanie dokumentów z dysków USB (podłączonych do przedniego złącza). Wyposażony w opatentowaną przez firmę Hewlett-Packard technologię termicznego druku atramentowego, model ten zapewnia prędkość wydruku porównywalną z podstawowymi drukarkami laserowymi. Na uwagę zasługuje także szybka realizacja zleceń druku oraz wygodny system sterowania z kolorowym, dotykowym wyświetlaczem LED o przekątnej 2,7". Zalecany przez producenta miesięczny nakład druku jest niewielki i wynosi 800 stron, ale w razie potrzeby urządzenie wielofunkcyjne jest w stanie wytrzymać obciążenie do 20 000 stron miesięcznie.
Kup HP OfficeJet Pro 8132E
Wszystkie ceny 9 →Urządzenie wielofunkcyjne HP OfficeJet Pro 8132e 40Q45B#629 | 827 zł |
HP Officejet Pro 8132e All in One Drukarka atramentowa Wielofunkcyjne z fa | 626 zł |
HP Urządzenie wielofunkcyjne OfficeJet Pro 8132e 40Q45B PPHPDAX8132E005 | 771 zł |
Kolorowa HP OfficeJet Pro 8132e DR-AW-HP-682 | 648 zł |
Urządzenie wielofunkcyjne HP OfficeJet Pro 8132e 40Q45B#686 | 749 zł |