Wkład drukujący HP 135X W1350X
HP 135X W1350X |
Rodzaj drukarki / urządzenia wielofunkcyjnego | laserowa(-e) | Kolor | czarny | Wydajność | 2400 stron | Kompatybilność | HP LaserJet M209, M234 | Data dodania do E-Katalog | luty 2023 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem
zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog HP 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele HP.
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
|
| HP 135X / W1350X Black Toner - Toner laserowy CzarnyWysoka Wydajno??, czarny, orygina?, LaserJet, Toner (W1350X), dla LaserJet M209, M211, MFP M233, MFP M234, MFP M236 Proshop.plZłóż skargę | 351 zł | | |
|
| HP Toner czarny 135X W1350X ETHPD0W20000295 | 328 zł | | |
|
| Oryginał Toner HP W1350X czarny ME-TO-HP-0428Wydajne drukowanie. Oszczędność energii. Oryginalne wkłady z tonerem HP z technologią JetIntelligence gwarantują wysoką jakoś... więcejć wydruków, pozwalają ograniczyć koszty za sprawą opcji dużej wydajności i technologii maksymalizacji stron oraz inteligentnie monitorują poziomy tonera dzięki technologii wskaźnika druku. Wykorzystaj w pełni wartość swojego wkładu dzięki technologii maksymalizacji stron, zarządzającej efektywnym wykorzystaniem tonera. Chroń swoją inwestycję w drukarkę HP Wysokiej jakości dokumenty dzięki oryginalnym wkładom z tonerem HP z technologią JetIntelligence – tylko od HP. Zostały one zaprojektowane specjalnie z myślą o niezawodnych wynikach – bez utraty jakości, od której zależy profesjonalny wygląd. Oryginalne tonery HP z technologią JetIntelligence zapewniają imponujące rezultaty od pierwszej do ostatniej strony. Zaprojektowane z myślą o Twoim biurze Pomóż w zmniejszeniu ilości odpadów. Zachowaj wysokie standardy jakości druku oraz jakość powietrza w swoim biurze. Z łatwością poddawaj wkłady HP recyklingowi za pośrednictwem programu HP Planet Partners i kupuj oryginalne tonery HP zawierające elementy pochodzące z recyklingu, pomagając w zamknięciu obiegu. Kupuj produkty z recyklingu. 100% oryginalnych wkładów z tonerem HP zawiera elementy pochodzące z recyklingu. Zachowaj pełen spokój dzięki oryginalnym wkładom HP. Oryginalne tonery HP pomagają chronić przed podróbkami. Od innowacyjnej technologii ochrony przed podróbkami po procesy produkcji oraz łańcucha dostaw projektowane są z myślą o bezpieczeństwie. Pomaga ustalić, czy wkład to oryginalny wkład HP, używany czy podróbka – aby zapewnić, że otrzymujesz jakość, za którą płacisz. Komputronik.plZłóż skargę | 339 zł | | |
|
| HP 135X – oryginalny czarny toner LaserJet o dużej pojemności W1350XOryginalne tonery HP z technologią JetIntelligence zapewniają ostry czarny tekst i grafikę, a także opcje o wysokiej wydajnoś... więcejci, innowacyjną technologię zapobiegającą oszustwom i zabezpieczenie układów scalonych wkładów.[3] Zmniejsz ilość odpadów dzięki recyklingowi oryginalnych wkładów HP. Oficjalny partner HP Hp.comZłóż skargę | 406 zł | | |
|
| HP Toner czarny 135X W1350X 69087HP Toner czarny 135X W1350X Alsen.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 414 zł | | |
Modyfikacje HP 135X W1350X
Dynamika cen dla HP 135X W1350X
- Minimalna
- Średnia
- Maksymalna