Urządzenie wielofunkcyjne Xerox B225
Wideo 1Zdjęcia 6 |
Potężny, szybki i naprawdę wszechstronny monochromatyczny laser 3 w 1, który może śmiało wykonywać funkcje szybkiej drukarki, skanera z automatycznym podajnikiem dokumentów, kopiarki, a nawet faksu. Pozycjonowany przez producenta w średnim segmencie cenowym, może służyć jako doskonały wybór zarówno do codziennego użytku domowego, jak i wyposażenia biurowego. Urządzenie wielofunkcyjne Xerox B225 może pochwalić się rozbudowanym zestawem interfejsów połączeń.
W szczególności urządzenie można podłączyć bezpośrednio do komputera stacjonarnego lub laptopa przez port USB, do istniejącej sieci przez interfejs LAN, a także do sieci bezprzewodowej przez Wi-Fi 4. Szybkość drukowania / kopiowania jest doskonała poziom 34 str./min, przy czym urządzenie drukuje pierwszą stronę w zaledwie 6,4 sekundy. Zapewniona jest możliwość automatycznego dwustronnego drukowania, co jest bardzo wygodne, a jedno napełnienie wkładu wystarcza na 3000 stron. Jednocześnie maksymalna rozdzielczość to doskonała rozdzielczość 1200x1200 dpi, co biorąc pod uwagę, że jest to urządzenie monochromatyczne , pozwala liczyć na wysoką jakość i szczegółowość wydruków.
Kup Xerox B225
Wszystkie ceny 19 →Xerox B225 Mono drukarka wielofunkcyjna szara/czarna B225VDNI | 1 489 zł |
Xerox Urządzenie wielofunkcyjne B225VDNI 34ppm USB/10/100/wifi PPXERLYB225 | 985 zł |
Urządzenie wielofunkcyjne XEROX B225V DNI | 975 zł |
Xerox Urządzenie wielofunkcyjne B225VDNI 34ppm USB/10/100/wifi 70723 | 1 031 zł |
Urządzenie wielofunkcyjne XEROX B225V DNI | 973 zł |