Urządzenie wielofunkcyjne Xerox VersaLink C415
Wideo 2Zdjęcia 3 |
Produktywne i wydajne urządzenie wielofunkcyjne, które jest doskonałym wyborem dla średnich grup roboczych. Jest to laserowy model kolorowy wprowadzony na rynek przez popularną markę Xerox w 2023 roku i pozycjonowany przez producenta w górnym segmencie cenowym. Przede wszystkim zwróćmy uwagę na fakt, że miesięczny zasób urządzenia sięga 125 tys. stron, a zasoby kaset kształtują się na poziomie 2400 stron czarno-białych i 2000 stron kolorowych.
Kolorowe laserowe urządzenie wielofunkcyjne Xerox VersaLink C415 charakteryzuje się dużą szybkością druku do 40 str./min. Jednocześnie producent zapewnia zarówno system automatycznego druku dwustronnego, jak i system skanowania dwustronnego. Dostępny moduł NFC. To jedno z najpotężniejszych urządzeń wielofunkcyjnych dla małych i średnich biur. Zadania drukowania i skanowania są przetwarzane przez 4-rdzeniowy procesor 1200 MHz. RAM opiera się na pamięci 2 GB. Dostępna jest wewnętrzna, szybka pamięć eMMC o pojemności 32 GB. Opcjonalnie dostępne są 2 dodatkowe tace wyjściowe o pojemności 550 arkuszy.
Kup Xerox VersaLink C415
Wszystkie ceny 6 →Xerox VersaLink C415 drukarka laserowa 4 w 1 kolor C415VDN | 6 239 zł |
Xerox Urządzenie wielofunkcyjne VersaLinkC415VDN 4w1 C415VDN PPXERLXC415VD | 4 295 zł |
Xerox Urządzenie wielofunkcyjne VersaLinkC415VDN 4w1 C415VDN 129656 | 4 504 zł |
Xerox Urządzenie wielofunkcyjne VersaLinkC415VDN 4w1 C415VDN 129656 | 4 295 zł |
Xerox Urządzenie wielofunkcyjne VersaLinkC415VDN 4w1 C415VDN 1894307 | 4 450 zł |
Urządzenie wielofunkcyjne Xerox Versalink C415DN (C415VDN) | 4 409 zł |