Urządzenie wielofunkcyjne Xerox WorkCentre B1025DN
Wydajna laserowa drukarka wielofunkcyjna A3 3 w 1 z popularnej rodziny biurowych urządzeń wielofunkcyjnych Xerox VersaLink na rok 2018. Potrafi pełnić funkcje wydajnej drukarki laserowej A3 z automatycznym systemem druku dwustronnego (duplex), skanerem płaskim (A3) i kopiarką z szybkim skalowaniem. Odnosi się do serii B produktów Xerox VersaLink, które zostały zaprojektowane z myślą o potrzebach małych i średnich grup roboczych.
Wbudowany adapter Ethernet LAN umożliwia pełną integrację z istniejącą przewodową siecią LAN. Markowa technologia laserowa i szybki skaner z czujnikiem CIS zapewniają wysokiej jakości monochromatyczne drukowanie lub kopiowanie dowolnych dokumentów z prędkością do 25 lub 13 str./min (A4 lub A3 z 5% pokryciem). Urządzenie wielofunkcyjne Xerox WorkCentre B1025DN jest wyposażone w łatwy w obsłudze system sterowania z pojemnościowym ekranem dotykowym o przekątnej 4,3 cala i bębnem obrazowym o dużej pojemności, który według producenta zapewnia do 80 000 wydruków A4. Ważnymi zaletami tego modelu są również wysokowydajne wkłady drukujące na 13 700 stron, które ułatwiają konserwację i obniżają całkowity koszt posiadania. Dzięki wbudowanemu procesorowi ARM w połączeniu z 1,5 GB pamięci RAM obsługuje bezpośrednie drukowanie dokumentów z pamięci USB podłączonych do przedniego portu USB.
Kup Xerox WorkCentre B1025DN
Wszystkie ceny 10 →Urządzenie wielofunkcyjne laserowe XEROX B1025V B1025VB | 3 825 zł |
Urządzenie wielofunkcyjne Xerox B1025 (B1025VB) | 3 388 zł |
Xerox Urządzenie wielofunkcyjne I B1025 Print/Copy/Scanner with lid | 3 607 zł |
Urz. wielof. laserowe mono Xerox B1025 (B1025 VB) | 3 557 zł |
Xerox urządzenie wielofunkcyjne A3 mono B1025 Druk/Kopia Skaner z pokrywą | 3 177 zł |