Urządzenie wielofunkcyjne Brother DCP-T520W
Wideo 20Zdjęcia 7 |
Debiutujące w 2021 roku, atramentowe urządzenie wielofunkcyjne marki Brother jest przeznaczone do użytku w domu lub małym biurze. Model, który obsługuje funkcje kolorowego drukowania, kopiowania i skanowania danych z rozdzielczością 1200x2400 dpi, można zaliczyć do rozwiązań klasy średniej. Technologia druku atramentowego została zaprojektowana tak, aby zapewnić wysoką jakość i drobne szczegóły (do 6000x1200 dpi), a dzięki wbudowanemu systemowi ciągłego zasilania atramentem użytkownik będzie mógł obniżyć koszty posiadania.
Urządzenie wielofunkcyjne Brother DCP-T520W oferuje pojemne zbiorniki z atramentem, które pomogą Ci wydrukować do 7500 stron czarno-białych i do 5000 stron kolorowych. Jak na użytek domowy, model charakteryzuje się dobrą szybkością działania: w minutę można wydrukować 17 wydruków monochromatycznych lub 9,5 kolorowych (ISO), wykonać do 12 kopii czarno-białych. Urządzenie jest gotowe na ładowanie do 1000 stron miesięcznie bez żadnego ryzyka operacyjnego. Inne funkcje obejmują możliwość bezprzewodowego łączenia się przez Wi-Fi, ponadto obsługiwane technologie Wi-Fi Direct i AirPrint umożliwiają drukowanie bezpośrednio ze smartfona lub innych gadżetów mobilnych.
Kup Brother DCP-T520W
Wszystkie ceny 31 →BROTHER Urządzenie wielofunkcyjne BROTHER DCP-T525W Czarny | 949 zł |
Urządzenie wielofunkcyjne Brother DCP-T520W | 899 zł |
BROTHER DCP-T525W DCPT525WYJ1 | 949 zł |
Kolorowa Brother DCP-T520W InkBenefit Plus DR-AW-BRO-282 | 899 zł |
Brother DCP-T520W Urządzenie wielofunkcyjne atramentowe DCPT520WAP1 | 959 zł |