Urządzenie wielofunkcyjne Brother MFC-J3540DW
Wideo 6Zdjęcia 5 |
Brother MFC-J3540DW
Rodzaj:kolorowe, kolory 4, atramentowa
Format:A3
Podłączenie:USB B, LAN, Wi-Fi 5 (802.11aс)
Rozdzielczość druku:4800x1200 dpi
Skanowanie:1200х2400 dpi
Druk mono:28 str./min
Druk w kolorze:28 str./min
Liczba wkładów:4 szt.
Wszystkie dane techniczne
Kup Brother MFC-J3540DW
Wszystkie ceny 25 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
BROTHER MFC-J3540DWYJ1 A3 INKJET MFP COLOR 28IPM 3540DW MFC-J3540DW | 1 358 zł |
BROTHER Urządzenie wielofunkcyjne BROTHER MFC-J3540DW Biało-szaryBrother Mfc-J3540Dw to profesjonalne atramentowe urządzenie wielofunkcyjne zaprojektowany z myślą o małych biurach i grupach... więcejroboczychm umożliwiające drukowanie z prędkością do 28 stron na minutę. Urządzenie oferuje skanowanie, kopiowanie i faksowanie jednostronne w formacie A3, zapewniając przy tym wysoką jakość wydruków, dużą szybkość drukowania i niskie koszty eksploatacji.Co więcej, dołączony podajnik papieru pomieści do 250 arkuszy A3, a dzięki automatycznemu podajnikowi dokumentów na 50 arkuszy, można pozostawić wielostronicowy dokument do zeskanowania, a samemu skupić się na innych zadaniach.Do tego dochodzi łatwy w nawigacji kolorowy ekran dotykowy LCD o przekątnej 6.8 cm, z którym praca jest szybsza i bardziej efektywna. MediaMarkt.plZłóż skargę | 1 449 zł |
Brother MFC-J3540DW - multifunction printer - colour Drukarka atramentowaDrukarka wielofunkcyjna, kolorowy, strumieniowa, A3/Ledger (no?nik), do 25 str/min (kopiowanie), do 28 str/min (drukowanie),... więcej250 arkusze, 33.6 Kbps, USB 2.0, LAN, Wi-Fi(n), USB 2.0 host Proshop.plZłóż skargę | 1 580 zł |
Brother Urządzenie wielofunkcyjne MFP MFC-J3540DW A3 4in1 ADF50/28ppm/(W)LMFCJ3540DW: profesjonalne atramentowe urządzenie wielofunkcyjne A3 z interfejsem sieci bezprzewodowej
Model został zaproj... więcejektowany z myślą o małych biurach i grupach roboczych. Urządzenie oferuje skanowanie, kopiowanie i faksowanie jednostronne w formacie A3, zapewniając przy tym wysoką jakość wydruków, dużą szybkość drukowania i niskie koszty eksploatacji. Zadowolenie.plZłóż skargę | 1 502 zł |
Kolorowa Brother MFC-J3540DW DR-AW-BRO-297Brother MFC-J3540DW Model został zaprojektowany z myślą o małych biurach i grupach roboczych. Urządzenie oferuje skanowanie,... więcejkopiowanie i faksowanie jednostronne w formacie A3, zapewniając przy tym wysoką jakość wydruków, dużą szybkość drukowania i niskie koszty eksploatacji. MFC-J3540DW to profesjonalne urządzenie A3 oferuje możliwość drukowania nie tylko dokumentów A4, ale także raportów, prezentacji, materiałów marketingowych czy dokumentów szkoleniowych w formacie A3, co znacznie rozszerza Twoje możliwości. Co więcej, dołączony podajnik papieru pomieści do 250 arkuszy A3, a dzięki automatycznemu podajnikowi dokumentów na 50 arkuszy, można pozostawić wielostronicowy dokument do zeskanowania, a samemu skupić się na innych zadaniach. Do tego dochodzi łatwy w nawigacji kolorowy ekran dotykowy LCD o przekątnej 6,8 cm, z którym praca jest szybsza i bardziej efektywna. Komputronik.plZłóż skargę | 1 529 zł |
pokaż 20 ofert
Seria Brother MFC (urządzenie wielofunkcyjne z faksem)Porównaj w tabeli →
od 829 zł
monochromatyczne, laserowa, A4, druk 1200х1200 dpi, druk dwustronny, skanowanie 1200х1200 dpi, automatyczne skanowanie, RAM 128 MB, LAN, Wi-Fi Direct, faks
od 2 737 zł
monochromatyczne, laserowa, A4, druk 1200х1200 dpi, druk dwustronny, skanowanie 1200х1200 dpi, skanowanie dwustronne, automatyczne skanowanie, RAM 256 MB, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, faks
od 1 269 zł
monochromatyczne, laserowa, A4, druk 2400х600 dpi, druk dwustronny, skanowanie 1200х1200 dpi, automatyczne skanowanie, RAM 256 MB, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, NFC, faks, niski poziom hałasu
od 1 493 zł
monochromatyczne, laserowa, A4, druk 2400х600 dpi, druk dwustronny, skanowanie 600х2400 dpi, automatyczne skanowanie, RAM 256 MB, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, NFC, faks, niski poziom hałasu
od 935 zł
kolorowe, kolory 4, atramentowa, A3, druk 4800x1200 dpi, druk dwustronny, skanowanie 1200х2400 dpi, automatyczne skanowanie, RAM 256 MB, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, faks
od 1 148 zł
monochromatyczne, laserowa, A4, druk 2400х600 dpi, druk dwustronny, skanowanie 1200х1200 dpi, automatyczne skanowanie, RAM 128 MB, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, faks
od 999 zł
monochromatyczne, laserowa, A4, druk 2400х600 dpi, skanowanie 600х2400 dpi, automatyczne skanowanie, RAM 128 MB, LAN, faks
od 759 zł
monochromatyczne, laserowa, A4, druk 2400х600 dpi, druk dwustronny, skanowanie 1200х1200 dpi, automatyczne skanowanie, RAM 64 MB, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, faks
od 1 069 zł
monochromatyczne, laserowa, A4, druk 2400х600 dpi, skanowanie 600х2400 dpi, automatyczne skanowanie, RAM 128 MB, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, faks, niski poziom hałasu
od 679 zł
kolorowe, kolory 4, atramentowa, A4, druk 4800x1200 dpi, druk dwustronny, skanowanie 1200х2400 dpi, automatyczne skanowanie, RAM 128 MB, AirPrint, faks
od 1 298 zł
kolorowe, kolory 4, atramentowa, A4, druk 6000x1200 dpi, skanowanie 1200х2400 dpi, automatyczne skanowanie, RAM 128 MB, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, faks
od 876 zł
kolorowe, kolory 4, atramentowa, A4, druk 4800x1200 dpi, druk dwustronny, skanowanie 1200х2400 dpi, automatyczne skanowanie, RAM 128 MB, AirPrint, faks
od 1 799 zł
kolorowe, kolory 4, atramentowa, A3, druk 4800x1200 dpi, druk dwustronny, skanowanie 1200х2400 dpi, skanowanie dwustronne, automatyczne skanowanie, RAM 512 MB, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, NFC, faks
od 2 279 zł
kolorowe, laserowa, A4, druk 600х600 dpi, druk dwustronny, skanowanie 1200х1200 dpi, skanowanie dwustronne, automatyczne skanowanie, RAM 512 MB, LAN, Wi-Fi Direct, NFC, faks
od 1 358 zł
kolorowe, kolory 4, atramentowa, A3, druk 4800x1200 dpi, skanowanie 1200х2400 dpi, automatyczne skanowanie, RAM 256 MB, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, faks
od 1 925 zł
kolorowe, kolory 4, atramentowa, A3, druk 4800x1200 dpi, skanowanie 1200х2400 dpi, automatyczne skanowanie, RAM 256 MB, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, NFC, faks
od 2 395 zł
kolorowe, kolory 4, atramentowa, A3, druk 4800x1200 dpi, druk dwustronny, skanowanie 1200х2400 dpi, skanowanie dwustronne, automatyczne skanowanie, RAM 512 MB, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, NFC, faks
od 1 201 zł
monochromatyczne, laserowa, A4, druk 2400х600 dpi, druk dwustronny, skanowanie 600х2400 dpi, automatyczne skanowanie, RAM 64 MB, LAN, faks, niski poziom hałasu
od 3 164 zł
kolorowe, kolory 4, atramentowa, A3, druk 4800x1200 dpi, druk dwustronny, skanowanie 1200х2400 dpi, skanowanie dwustronne, automatyczne skanowanie, RAM 512 MB, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, NFC, faks
od 1 185 zł
monochromatyczne, laserowa, A4, druk 2400х600 dpi, druk dwustronny, skanowanie 600х2400 dpi, automatyczne skanowanie, RAM 128 MB, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, faks, niski poziom hałasu
Wideo recenzje
When Unboxing New "Toys" with Relaxing Music Sound #short #shorts #brother #unboxingJ3540dw
6 sierpnia 2022224 przegląd
brother MFC-J3540DW printers ADF problem #printer #viral #paperjam #shorts #01617589582
30 maja 2023837 przegląd
cleaning brother MFC-J3540DW #brotherprinter #carasaya #tips #tricks #tutorial
23 czerwca 2023233 przegląd
how to install new cartridge set brother MFC-J3540DW / MFC-J2340DW #j2340dw #j3540dw
3 kwietnia 20231 674 przegląd
brother MFC -J3540DW A3 inkjet printers print quality problem solution #printquality #01617589582
17 września 2023175 przegląd
Spesifikasi Printer Brother MFC J3540DW
24 września 20221 557 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 1 191 zł
kolorowe, kolory 4, atramentowa, A3, druk 4800x1200 dpi, druk dwustronny, skanowanie 1200х2400 dpi, automatyczne skanowanie, RAM 256 MB, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, faks
od 1 070 zł
kolorowe, kolory 4, atramentowa, A3, druk 4800x1200 dpi, skanowanie 1200х2400 dpi, automatyczne skanowanie, RAM 256 MB, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, faks
od 787 zł
kolorowe, kolory 4, atramentowa, A3, druk 4800x1200 dpi, druk dwustronny, skanowanie 1200х2400 dpi, automatyczne skanowanie, RAM 256 MB, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, faks
od 1 122 zł
monochromatyczne, laserowa, A4, druk 2400х600 dpi, druk dwustronny, skanowanie 600х600 dpi, skanowanie dwustronne, automatyczne skanowanie, RAM 256 MB, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, faks
od 579 zł
monochromatyczne, laserowa, A4, druk 1200х1200 dpi, skanowanie 1200х1200 dpi, RAM 128 MB, Wi-Fi Direct, AirPrint
od 251 zł
kolorowe, kolory 4, atramentowa, A4, druk 4800x1200 dpi, druk dwustronny, druk zdjęć, skanowanie 1200х2400 dpi, AirPrint, bez wyświetlacza, niski poziom hałasu
od 519 zł
monochromatyczne, laserowa, A4, druk 2400х600 dpi, skanowanie 600х1200 dpi, RAM 16 MB
od 2 698 zł
monochromatyczne, laserowa, A4, druk 1200х1200 dpi, druk dwustronny, skanowanie 600х600 dpi, skanowanie dwustronne, automatyczne skanowanie, RAM 512 MB, LAN, czytnik kart pamięci
od 635 zł
monochromatyczne, laserowa, A4, druk 2400х600 dpi, skanowanie 600х1200 dpi, RAM 32 MB
od 469 zł
kolorowe, kolory 6, atramentowa, A4, druk 4800x1200 dpi, druk dwustronny, druk zdjęć, skanowanie 2400x4800 dpi, Wi-Fi Direct, AirPrint, czytnik kart pamięci, niski poziom hałasu
od 1 669 zł
monochromatyczne, laserowa, A4, druk 1200х1200 dpi, druk dwustronny, skanowanie 600х600 dpi, skanowanie dwustronne, automatyczne skanowanie, RAM 1024 MB, szybki procesor, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, hDD, 4 GB
od 1 726 zł
monochromatyczne, laserowa, A4, druk 1200х1200 dpi, druk dwustronny, skanowanie 600х600 dpi, skanowanie dwustronne, automatyczne skanowanie, RAM 1024 MB, szybki procesor, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, hDD, 4 GB