Urządzenie wielofunkcyjne Brother MFC-J5955DW
Wideo 1Zdjęcia 5 |
Zamknij
Menu
Brother MFC-J5955DW
2022 rokMFC (urządzenie wielofunkcyjne z faksem)LANWi-Fi DirectAirPrintNFCfaksdruk dwustronnyskanowanie dwustronneautomatyczne skanowanie
Rodzaj:kolorowe, kolory 4, atramentowa
Format:A3
Podłączenie:USB B, NFC, LAN, Wi-Fi 5 (802.11aс)
Rozdzielczość druku:4800x1200 dpi
Skanowanie:1200х2400 dpi
Druk mono:30 str./min
Druk w kolorze:30 str./min
Liczba wkładów:4 szt.
Wszystkie dane techniczne
Kup Brother MFC-J5955DW
Wszystkie ceny 27 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Urządzenie wielofunkcyjne BROTHER MFC-J5955DWMFC-J5955DW łączy biznesową funkcjonalność z efektywnością kosztową. Drukowanie do formatu A3 i korzystanie z podajnika dokum... więcejentów A4 na 50 arkuszy sprawia, że kopiowanie i skanowanie jest znacznie szybsze i łatwiejsze niż dotychczas. Dzięki technologii MAXIDRIVE, najnowszej generacji głowic drukujących, masz pewność, że ten model dostarczy Ci wydruków dokładnie wtedy, gdy ich potrzebujesz. Electro.plZłóż skargę | 1 799 zł |
Kolorowa Brother MFC-J5955DW DR-AW-BRO-306Ekonomiczne. Niezawodne. Wytrzymałe. Model MFC-J5955DW wyróżnia się niskim całkowitym kosztem posiadania (TCO) i konkurencyjn... więcejym kosztem wydruku pojedynczej strony (CPP). Pozwól nam zająć się Twoimi potrzebami w zakresie drukowania w ramach Usługi Zarządzania Drukiem (MPS), która obejmuje zautomatyzowane uzupełnianie materiałów eksploatacyjnyc Komputronik.plZłóż skargę | 1 999 zł |
Urządzenie wielofunkcyjne BROTHER MFC-J5955DWMFC-J5955DW łączy biznesową funkcjonalność z efektywnością kosztową. Drukowanie do formatu A3 i korzystanie z podajnika dokum... więcejentów A4 na 50 arkuszy sprawia, że kopiowanie i skanowanie jest znacznie szybsze i łatwiejsze niż dotychczas. Dzięki technologii MAXIDRIVE, najnowszej generacji głowic drukujących, masz pewność, że ten model dostarczy Ci wydruków dokładnie wtedy, gdy ich potrzebujesz... Avans.plZłóż skargę | 1 799 zł |
Urządzenie wielofunkcyjne BROTHER MFC-J5955DW MFCJ5955DWRE1MFC-J5955DW łączy biznesową funkcjonalność z efektywnością kosztową. Drukowanie do formatu A3 i korzystanie z podajnika dokum... więcejentów A4 na 50 arkuszy sprawia, że kopiowanie i skanowanie jest znacznie szybsze i łatwiejsze niż dotychczas. Dzięki technologii MAXIDRIVE, najnowszej generacji głowic drukujących, masz pewność, że ten model dostarczy Ci wydruków dokładnie wtedy, gdy ich potrzebujesz... Mediaexpert.plZłóż skargę | 1 799 zł |
Brother MFC-J5955DW WiFi BiałyDodatkowe informacje:0;Dr OleOle.plZłóż skargę | 1 799 zł |
pokaż 20 ofert
Seria Brother MFC (urządzenie wielofunkcyjne z faksem)Porównaj w tabeli →
od 829 zł
monochromatyczne, laserowa, A4, druk 1200х1200 dpi, druk dwustronny, skanowanie 1200х1200 dpi, automatyczne skanowanie, RAM 128 MB, LAN, Wi-Fi Direct, faks
od 2 737 zł
monochromatyczne, laserowa, A4, druk 1200х1200 dpi, druk dwustronny, skanowanie 1200х1200 dpi, skanowanie dwustronne, automatyczne skanowanie, RAM 256 MB, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, faks
od 1 269 zł
monochromatyczne, laserowa, A4, druk 2400х600 dpi, druk dwustronny, skanowanie 1200х1200 dpi, automatyczne skanowanie, RAM 256 MB, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, NFC, faks, niski poziom hałasu
od 1 493 zł
monochromatyczne, laserowa, A4, druk 2400х600 dpi, druk dwustronny, skanowanie 600х2400 dpi, automatyczne skanowanie, RAM 256 MB, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, NFC, faks, niski poziom hałasu
od 983 zł
kolorowe, kolory 4, atramentowa, A3, druk 4800x1200 dpi, druk dwustronny, skanowanie 1200х2400 dpi, automatyczne skanowanie, RAM 256 MB, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, faks
od 1 147 zł
monochromatyczne, laserowa, A4, druk 2400х600 dpi, druk dwustronny, skanowanie 1200х1200 dpi, automatyczne skanowanie, RAM 128 MB, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, faks
od 999 zł
monochromatyczne, laserowa, A4, druk 2400х600 dpi, skanowanie 600х2400 dpi, automatyczne skanowanie, RAM 128 MB, LAN, faks
od 759 zł
monochromatyczne, laserowa, A4, druk 2400х600 dpi, druk dwustronny, skanowanie 1200х1200 dpi, automatyczne skanowanie, RAM 64 MB, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, faks
od 1 069 zł
monochromatyczne, laserowa, A4, druk 2400х600 dpi, skanowanie 600х2400 dpi, automatyczne skanowanie, RAM 128 MB, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, faks, niski poziom hałasu
od 679 zł
kolorowe, kolory 4, atramentowa, A4, druk 4800x1200 dpi, druk dwustronny, skanowanie 1200х2400 dpi, automatyczne skanowanie, RAM 128 MB, AirPrint, faks
od 2 327 zł
kolorowe, kolory 4, atramentowa, A3, druk 4800x1200 dpi, druk dwustronny, skanowanie 1200х2400 dpi, skanowanie dwustronne, automatyczne skanowanie, RAM 512 MB, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, NFC, faks
od 1 201 zł
monochromatyczne, laserowa, A4, druk 2400х600 dpi, druk dwustronny, skanowanie 600х2400 dpi, automatyczne skanowanie, RAM 64 MB, LAN, faks, niski poziom hałasu
od 1 207 zł
monochromatyczne, laserowa, A4, druk 2400х600 dpi, druk dwustronny, skanowanie 600х2400 dpi, automatyczne skanowanie, RAM 128 MB, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, faks, niski poziom hałasu
od 3 164 zł
kolorowe, kolory 4, atramentowa, A3, druk 4800x1200 dpi, druk dwustronny, skanowanie 1200х2400 dpi, skanowanie dwustronne, automatyczne skanowanie, RAM 512 MB, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, NFC, faks
od 1 060 zł
monochromatyczne, laserowa, A4, druk 1200х1200 dpi, druk dwustronny, skanowanie 1200х1200 dpi, automatyczne skanowanie, RAM 128 MB, LAN, Wi-Fi Direct, faks
od 3 287 zł
kolorowe, kolory 4, LED, A4, druk 2400х600 dpi, druk dwustronny, skanowanie 1200х2400 dpi, skanowanie dwustronne, automatyczne skanowanie, RAM 512 MB, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, NFC, faks
od 2 340 zł
monochromatyczne, laserowa, A4, druk 1200х1200 dpi, druk dwustronny, skanowanie 1200х1200 dpi, automatyczne skanowanie, RAM 512 MB, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, faks
od 1 298 zł
kolorowe, kolory 4, atramentowa, A4, druk 6000x1200 dpi, skanowanie 1200х2400 dpi, automatyczne skanowanie, RAM 128 MB, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, faks
od 876 zł
kolorowe, kolory 4, atramentowa, A4, druk 4800x1200 dpi, druk dwustronny, skanowanie 1200х2400 dpi, automatyczne skanowanie, RAM 128 MB, AirPrint, faks
od 1 799 zł
kolorowe, kolory 4, atramentowa, A3, druk 4800x1200 dpi, druk dwustronny, skanowanie 1200х2400 dpi, skanowanie dwustronne, automatyczne skanowanie, RAM 512 MB, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, NFC, faks
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 1 858 zł
kolorowe, kolory 4, atramentowa, A3, druk 4800x1200 dpi, druk dwustronny, skanowanie 1200х2400 dpi, automatyczne skanowanie, RAM 256 MB, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, NFC, faks
od 1 122 zł
monochromatyczne, laserowa, A4, druk 2400х600 dpi, druk dwustronny, skanowanie 600х600 dpi, skanowanie dwustronne, automatyczne skanowanie, RAM 256 MB, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, faks
od 579 zł
monochromatyczne, laserowa, A4, druk 1200х1200 dpi, skanowanie 1200х1200 dpi, RAM 128 MB, Wi-Fi Direct, AirPrint
od 244 zł
kolorowe, kolory 4, atramentowa, A4, druk 4800x1200 dpi, druk dwustronny, druk zdjęć, skanowanie 1200х2400 dpi, AirPrint, bez wyświetlacza, niski poziom hałasu
od 519 zł
monochromatyczne, laserowa, A4, druk 2400х600 dpi, skanowanie 600х1200 dpi, RAM 16 MB
od 2 698 zł
monochromatyczne, laserowa, A4, druk 1200х1200 dpi, druk dwustronny, skanowanie 600х600 dpi, skanowanie dwustronne, automatyczne skanowanie, RAM 512 MB, LAN, czytnik kart pamięci
od 635 zł
monochromatyczne, laserowa, A4, druk 2400х600 dpi, skanowanie 600х1200 dpi, RAM 32 MB
od 1 669 zł
monochromatyczne, laserowa, A4, druk 1200х1200 dpi, druk dwustronny, skanowanie 600х600 dpi, skanowanie dwustronne, automatyczne skanowanie, RAM 1024 MB, szybki procesor, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, hDD, 4 GB
od 1 726 zł
monochromatyczne, laserowa, A4, druk 1200х1200 dpi, druk dwustronny, skanowanie 600х600 dpi, skanowanie dwustronne, automatyczne skanowanie, RAM 1024 MB, szybki procesor, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, hDD, 4 GB
od 1 173 zł
kolorowe, kolory 4, atramentowa, CISS, A4, druk 5760x1440 dpi, druk dwustronny, skanowanie 1200х2400 dpi, Wi-Fi Direct, AirPrint
od 600 zł
kolorowe, kolory 4, atramentowa, CISS, A4, druk 4800x1200 dpi, druk zdjęć, skanowanie 600х1200 dpi, Wi-Fi Direct, AirPrint, bez wyświetlacza
od 185 zł
kolorowe, kolory 4, atramentowa, A4, druk 4800x1200 dpi, druk dwustronny, druk zdjęć, skanowanie 1200х2400 dpi, automatyczne skanowanie, Wi-Fi Direct, AirPrint, faks