Urządzenie wielofunkcyjne Brother MFC-J4540DW
Wideo 3Zdjęcia 10 |
Wydajne wielofunkcyjne urządzenie atramentowe A4 z automatycznym drukiem dwustronnym (dwustronnym), dwoma modułami sieciowymi (Ethernet LAN + moduł Wi-Fi 4 do połączeń bezprzewodowych), wygodnym systemem sterowania opartym na kolorowym ekranie dotykowym 2,7" i całkowicie dużej pojemności wkłady obniżające koszty druku. W 2022 roku pozycjonowany jako produkt ze średniej półki cenowej, przeznaczony do aktywnego użytku biurowego, w tym obsługujący potrzeby małych grup roboczych.
Może pełnić funkcje monochromatycznej i kolorowej drukarki atramentowej, szybkiego skanera płaskiego z automatyczny podajnik oryginałów (ADF, do 20 stron) i kopiarka Wielofunkcyjne urządzenie Brother MFC-J4540DW poradzi sobie z zadaniem szybkiego drukowania dużych i złożonych wielostronicowych dokumentów, tworzenia kolorowych broszur prezentacyjnych, żywej grafiki biznesowej i pełnokolorowych układów dokumentów różne materiały marketingowe.
Zastrzeżona technologia termicznego druku atramentowego, wdrożona przy użyciu czterech oddzielnych wkładów atramentowych, zapewnia ostre krawędzie obrazów monochromatycznych i dokładne odwzorowanie kolorów. W zestawie wkłady o dużej pojemności: LC426XLBK (czarny, 6000 stron), LC426XLC/LC426XLM/LC426XLY (kolor 5000 stron). Wbudowane kontrolery sieciowe ułatwiają integrację urządzenia wielofunkcyjnego z istniejącym środowiskiem sieciowym.
Kup Brother MFC-J4540DW
Wszystkie ceny 11 →Brother MFC-J4540DW 4 w 1 urządzenie wielofunkcyjne drukarka skaner kopiar | 954 zł |
Brother MFC-J4540DWXL All in One Printer Drukarka atramentowa Wielofunkcyj | 1 247 zł |
Brother MFC-J4540DW Atramentowa A4 4800 x 1200 DPI Wi-Fi MFCJ4540DWRE1 | 872 zł |
Urządzenie wielofunkcyjne Brother MFC-J4540DWXL (MFCJ4540DWXLRE1) | 1 240 zł |
Drukarka Brother MFC-J4540DW | 810 zł |