Urządzenie wielofunkcyjne Brother MFC-T920DW
Wideo 2Zdjęcia 3 |
Stosunkowo kompaktowe, wszechstronne i energooszczędne urządzenie wielofunkcyjne 4 w 1 z niskim kosztem strony i dwoma wbudowanymi modułami sieciowymi. Model ten może pełnić funkcje kolorowej drukarki atramentowej, skanera, kopiarki z szybkim skalowaniem i faksu. Główną cechą urządzenia było zastosowanie fabrycznego systemu ciągłego zasilania atramentem (CISS) o udoskonalonej konstrukcji (zasilanie atramentem w zestawie dla wydruków 7500 stron czarno-białych i 5000 stron kolorowych).
Producent jest pozycjonowany jako produkt średniej kategorii cenowej, skoncentrowany na zastosowaniach biurowych. Odpowiednie do zaspokojenia potrzeb małych grup roboczych, które potrzebują wydajnego, atramentowego urządzenia wielofunkcyjnego do codziennego drukowania/kopiowania przy umiarkowanym koszcie w przeliczeniu na stronę. Atrakcyjny koszt posiadania Brother MFC-T920DW wynika z faktu, że zbiorniki z atramentem są znacznie tańsze niż wkłady, a objętość atramentu w pojemnikach jest 7-10 razy większa.
Autorska technologia tankowania pozwala użytkownikowi na samodzielną konserwację urządzenia. Wydajna technologia termicznego druku atramentowego zapewnia przyzwoite prędkości druku monochromatycznego (17 str./min ISO) i kolorowego (16,5 str./min ISO). Wbudowany kontroler Ethernet LAN i Wi-Fi 4 ułatwiają integrację urządzenia wielofunkcyjnego z istniejącą przewodową lub bezprzewodową infrastrukturą sieci biurowej.
Kup Brother MFC-T920DW
Wszystkie ceny 18 →BROTHER Urządzenie wielofunkcyjne BROTHER MFC-T920DW Czarny | 1 469 zł |
Brother MFC-T920DW All in One Ink Tank Printer Drukarka atramentowa Wielof | 1 623 zł |
Kolorowa Brother MFC-T920DW InkBenefit Plus DR-AW-BRO-285 | 1 729 zł |
Brother MFC-T920DW Urządzenie wielofunkcyjne atramentowe MFCT920DWYJ1 | 1 605 zł |
Urządzenie wielofunkcyjne Brother MFC-T920DW (MFCT920DWYJ1) | 1 489 zł |